Nowa nawigacja Peiying z systemem Android

Nowa nawigacja Peiying z systemem Android

Nowa nawigacja Peiying z systemem Android
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.01.2012 14:42, aktualizacja: 16.01.2012 09:58

Rynek urządzeń nawigacyjnych ciągle się rozwija. Dlatego firma Peiying wprowadza na rynek nowy produkt – nawigację opartą na systemie Google Android 2.3. PY GPS7006 to nawigacja dostosowana do potrzeb szczególnie tych osób, które w samochodzie spędzają dużo czasu.

PY GPS700. z serii Exclusive to urządzenie łączące tablet, nawigację oraz centrum multimedialne. Produkt oparty jest na systemie operacyjnym Google Android 2.3, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość instalacji Android Market, a tym samym dostępu do tysięcy potrzebnych im aplikacji. Zaletą produktu jest także szybki procesor ARMv6 720 MHz gwarantujący sprawne przeliczanie tras.

7 calowy ekran pojemnościowy pozwala widzieć więcej. Zapewnia też komfort podczas korzystania z multimedialnych funkcji urządzenia. A tych ostatnich jest całkiem sporo! Użytkownicy nawigacji Peiying Exclusive PY-GPS700. mogą w czasie postojów odtwarzać ulubioną muzykę i filmy. Mają też możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w standardzie MPEG4. Urządzenie z łatwością łączy się z internetem poprzez WiFi oraz pozwala na korzystanie z poczty e-mail.

Uchwyt urządzenia bez problemu mocuje się do szyby. Solidna aluminiowa i płaska obudowa czyni PY GPS 700. urządzeniem bardzo estetycznym, a długo trzymająca bateria jest dużym atutem. Wysokiej jakości wykonanie odpowiada niezawodności urządzenia. Nowa nawigacja Peiying pozwala na szybkie i sprawne poruszanie się oraz zapewnia moc doznań akustycznych i wizualnych.

Peiying GPS 700. Exclusive na rynku pojawi się z początkiem lutego. Urządzenie będzie dostępne w wersji bez mapy, w cenie około 650 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)