Nowa linia zamrażarek Liebherr na lato

Nowa linia zamrażarek Liebherr na lato

Nowa linia zamrażarek Liebherr na lato
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.05.2014 15:06

Nadejście lata to najlepszy czas dla wielbicieli świeżej żywności. W końcu mamy okazję rozkoszować się walorami dojrzałych owoców i warzyw. Marka Liebherr przedstawia nową linię zamrażarek, które pozwolą zatrzymać lato w domu na dłużej.

Rozwiązania, które Liebherr wprowadził w swoich najnowszych produktach, mają dodatkowo ułatwić przechowywanie żywności.

Dzięki systemowi SuperFrost powietrze szybko schłodzi się do temperatury -32°C. Zamrożone w ten sposób warzywa i owoce zachowają smak na dłużej, nie tracąc przy tym swych witamin. Funkcja NoFrost pozwoli zamrozić żywność poprzez obiegowe, pozbawione wilgoci powietrze tak, aby nie tworzyć zbędnego lodu. Problem nadmiernego oszraniania wnętrza zamrażarki rozwiąże natomiast funkcja SmartFrost. Dzięki niej zamrożone produkty będzie łatwo zlokalizować we wnętrzu urządzenia, gdyż będzie ono pozbawione szronu – a zatem łatwiejsze również do utrzymania w czystości.

Zamrażarki Liebherr cechują się również dużymi i pojemnymi szufladami. Funkcja Telescopic Rails zapewnia wygodę ich wyciągania. Oszklone od frontu i zabezpieczone ze wszystkich stron przez system FrostSafe szuflady są wysokie i dają się z łatwością wysuwać z zamrażarki. W stworzeniu dodatkowego miejsca na najbardziej gabarytowe produkty z pomocą przyjdzie VarioSpace. Jest to praktyczny system wyjmowania i wkładania szklanego dna szuflad zamrażarki, przez co powstaje dodatkowa przestrzeń do dowolnego zagospodarowania.

Zintegrowany system HomeDialog umożliwi centralne sterowanie kilkoma urządzeniami marki Liebherr rozmieszczonymi w dużym budynku czy też jednorodzinnym domu. MagicEye to panel sterowania z wyświetlaczem LCD i graficznym wskaźnikiem temperatury. Ułatwia kontrolę mrożenia i modyfikację temperatury. Technologia LED zapewni natomiast równomierne, łagodne oświetlenie całego wnętrza. Nowością jest oświetlenie LED także w szufladach zamrażarki. Kolejna innowacja to SoftSystem, który pozwoli na bezpieczne i delikatne zamknięcie drzwi nawet przy ich pełnym załadowaniu produktami. Specjalne hamulce zaczną działać, gdy kąt zamykania drzwi osiągnie 30 stopni.

Podczas projektowania nowej linii zamrażarek, marka Liebherr na równi z innowacyjnymi rozwiązaniami dba także o środowisko naturalne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oszczędzania energii, nowe modele plasują się w najwyższych klasach efektywności energetycznej A++ oraz A+++. Zamrażarki marki Liebherr mogą się też pochwalić cichym działaniem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)