Nowa grafika Gigabyte GeForce GTX 660 Ti Windforce 2X

Nowa grafika Gigabyte GeForce GTX 660 Ti Windforce 2X
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.08.2012 13:35, aktual.: 20.08.2012 14:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gigabyte pokazał swoją najnowszą kartę graficzną dedykowaną dla graczy - GV-N66TOC-2GD. Model ten zbudowano w oparciu o procesor graficzny Nvidia Kepler, składający się z 1344 rdzeni CUDA i wytworzony w wymiarze technologicznym 28nm.

Karta wyposażona jest w efektywny system chłodzenia GIGABYTE WindForce 2. z technologią Triangle Cool.. Dodatkowymi atutami akceleratora jest wsparcie dla standardów Microsoft DirectX 11 i PCI-Express 3.0. oraz technologii Nvidia 3D Vision Surround, 3D Vision, PhysX oraz 3-way SLI. Nowa karta wykorzystuje również technologię GPU Dynamic Clocking, która umożliwia regulację szybkości zegarów oraz GPU Boost gwarantującą graczom szybsze i wydajniejsze pod względem mocy osiągi. Na pokładzie znajdziemy także najnowszą technologię wygładzania krawędzi Nvidia FXAA/DXAA i funkcję dynamicznej synchronizacji pionowej Vertical Sync.

Karta GV-N66TOC-2GD jest wyposażona w chłodzenie Windforce 2. z technologią Triangle Cool. Jego podstawą są dwa wentylatory o średnicy 100 mm, które mają zapewnić bardzo wysoki przepływ powietrza. Kolejnym elementem WindForce 2X są miedziane rurki cieplne, pozwalające na szybkie odprowadzanie ciepła z powierzchni karty graficznej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)