Nowa gama kuchennego AGD od Tefala

Nowa gama kuchennego AGD od Tefala

Nowa gama kuchennego AGD od Tefala
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.10.2014 15:33

Wypiekacze do chleba, sokowirówki, blendery, frytownice, roboty kuchenne to nowa gama małego AGD marki Tefal. Obok nich w nowej gamie urządzeń znajdziemy również multicookery, sokowirówki, wyciskarki i maszynki do mielenia mięsa.

Ciekawym produktem jest robot planetarny Masterchef Gourmet. Posiada on wyjątkową funkcję ruchu planetarnego, która zapewnia bardzo dobre zbieranie i połączenie składników. Urządzenie wyposażono w silnik o mocy 90. W, 6 prędkości pracy i funkcję pracy pulsacyjnej. Masterchef Gourmet posiada wiele przystawek i akcesoriów w komplecie, np. cukiernicze – w tym specjalnie zaprojektowana trzepaczka Flex Whisk, która pozwala na ubicie piany z 1 białka, czy wytrzymałe, wykonane z odlewu mieszadła do wyrabiania ciasta np. na chleb, pizzę czy słodkie wypieki. Misa ze stali nierdzewnej ma pojemność 4l i posiada osłonę przed chlapaniem.

Osobom poszukującym wielofunkcyjnych, a zarazem innowacyjnych urządzeń Tefal oferuje multicooker Fuzzy Logic o mocy 75. W. To rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą poświęcać dużego budżetu, żeby mieć wiele urządzeń w kuchni. Fuzzy Logic to kompatybilny multicooker umożliwiający przygotowanie wielu różnych dań. Wystarczy skorzystać z jednego z 9 programów, aby przygotować posiłek. Technologia Fuzzy Logic automatycznie dostosowuje ustawienia w trakcie gotowania. Za pomocą układu komputerowego urządzenie rozpoznaje różne rodzaje składników i dobiera optymalne działanie urządzenia: odpowiednią temperaturę oraz czas działania. Z kolei specjalny zawór pozwala zachować odpowiednie ciśnienie, aby zatrzymać wszystkie smaki i zapachy. Poszczególne części urządzenia są wyjmowane, co umożliwia ich łatwe mycie i zwiększa komfort użytkowania.

Dla miłośników zdrowego odżywiania producent przygotował wyciskarkę Infiny Press Revolution, przeznaczoną do owoców, warzyw i ziół. Wyciskarka została wyposażona w technologię Juice Press, dzięki której można uzyskać do 35. więcej soku, do 30% więcej witaminy C oraz do 75% więcej przeciwutleniaczy. Sercem technologii jest wolnoobrotowy silnik, który wprawia w ruch mechanizm zgniatający owoce i warzywa. Dzięki temu możemy cieszyć się większą ilością witamin, jak również jednolitą konsystencją. Ponadto Tefal Infiny Press Revolution wyposażono w 3 kominy dla jednoczesnego wyciskania soku z różnych składników, co znacznie zwiększa wydajność i gwarantuje lepsze połączenie smaków. Dwa filtry ze stali nierdzewnej – jeden do soków i smoothies, drugi do przecierów i musów – zapewniają większą różnorodność. Do zestawu dołączono także dwa dzbanki : na miąższ i sok.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)