Nokia Lumia 1320 - tani, 6-calowy smartfon

Nokia Lumia 1320 - tani, 6‑calowy smartfon

Nokia Lumia 1320 - tani, 6-calowy smartfon
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.10.2013 12:30, aktualizacja: 12.07.2016 10:57

Nokia Lumia 1320 to nowy, sześciocalowy smartfon w przystępnej cenie, z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami znanymi dotychczas z droższych produktów.

Najnowsze aplikacje łączą w sobie rozwiązania firm Nokia i Microsoft, pozwalając użytkownikom wykorzystać potencjał ekranu Nokia Lumia 132. i łączności LTE. Xbox umożliwia dostęp do najnowszych gier, Flipboard oferuje połączenie mediów społecznościowych i tradycyjnych witryn internetowych w przyjaznym dla czytelnika formacie czasopisma, a seriale i filmy z wypożyczalni Netflix ogląda się wygodnie na dużym, sześciocalowym wyświetlaczu. Kolekcję multimediów można przechowywać na bezpłatnym dysku SkyDrive o pojemności 7 GB lub na karcie microSD mieszczącej do 64 GB danych. Po powrocie na ekran główny użytkownicy mają do dyspozycji dodatkową, trzecią kolumnę kafelków.

W modelu Nokia Lumia 132. mamy nieograniczoną transmisję strumieniową bezpłatnej muzyki bez reklam z usługi Nokia Muzyka oraz możliwość subskrypcji i pobierania ulubionych list odtwarzania do słuchania offline. Ze Sklepu można natomiast pobrać pakiet usług nawigacyjnych i map HERE Drive, HERE Maps oraz HERE Transit.

Dzięki superczułemu ekranowi smartfonu Nokia Lumia 132. użytkownicy mogą pracować nawet w rękawiczkach. Nowa wersja ekranu Nokia Glance obejmuje również dodatkowe możliwości trybu gotowości ekranu, na którym wyświetlane są min. powiadomienia o nieodebranych połączeniach i nowych e-mailach.

Sprzedaż smartfonu Nokia Lumia 1320 rozpocznie się w Polsce w nadchodzących tygodniach. Przewidywana cena detaliczna wynosi 1499 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)