Trwa ładowanie...
d4ixbax

Nielimitowane rozmowy na 7 lub 30 dni w Heyah i T-Mobile na kartę

Użytkownicy Heyah i T-Mobile na kartę, mają możliwość wykonywania połączeń na numery komórkowe T-Mobile i Heyah w ramach zryczałtowanej opłaty cyklicznej w wysokości 5 lub 10 zł. Oferta jest ważna od 17 stycznia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nielimitowane rozmowy na 7 lub 30 dni w Heyah i T-Mobile na kartę
(Materiały prasowe)
d4ixbax

Oferta skierowana jest do Użytkowników T-Mobile na kartę, którzy korzystają z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot oraz użytkowników Heyah korzystających z taryf: Nowa Heyah lub z Taryfy Pakietowej. Ryczałtowa opłata cykliczna za okres 7 lub 3. dni, to odpowiednio 5 i 10 zł.

Warunkiem skorzystania w oferty jest posiadanie aktywnego konta na połączenia wychodzące oraz stanu konta umożliwiającego pobranie opłaty cyklicznej. Użytkownik może dokonać aktywacji oferty za pomocą kodu ekspresowego, w Internetowym Systemie Obsługi na stronie www.t-mobile.pl lub www.heyah.pl, w Biurze Obsługi Użytkownika, a także w punktach sprzedaży T-Mobile lub wysyłając SMS. Aktywacja oferty nastąpi w ciągu 7. godzin od momentu zarejestrowania przez operatora zlecenia i zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

Najnowsze i najpopularniejsze smartfony w najniższych cenach! Sprawdź oferty!

d4ixbax

Podziel się opinią

Share
d4ixbax
d4ixbax
Więcej tematów