Nawigacja Mio S760: 7 cali rozrywki i multimediów

Nawigacja Mio S760: 7 cali rozrywki i multimediów

Nawigacja Mio S760: 7 cali rozrywki i multimediów
06.10.2009 10:54, aktualizacja: 06.10.2009 11:15

Po wprowadzeniu na polski rynek przez Mio urządzeń Moov S505, S555 oraz S568 przyszedł czas na multimedialny model Moov S760. Wyposażony on został w 7 calowy dotykowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, obsługę plików video (MPEG4, WMV, DivX, Xvid), obsługę plików audio oraz przeglądarkę zdjęć. Zastosowany w Moov S760 nadajnik FM pozwala na bezprzewodową transmisję dźwięku, dzięki czemu możemy odtwarzać multimedia oraz komunikaty głosowe korzystając z systemu nagłośnienia car audio. Dzięki zastosowaniu złącza AV istnieje również możliwość podłączenia Moov S760 do odtwarzacza DVD.

Nawigacja na 7-calowym ekranie
Zastosowany w Moov S760 widok True Map wzorowany jest na wyglądzie tradycyjnych, papierowych map, a uproszczone menu pozwala na szybkie i łatwe korzystanie z funkcji nawigacyjnych. Wyszukiwanie adresu jest ułatwione dzięki wpisywaniu nazwy poszukiwanego miasta i ulicy w jednym ciągu znaków bez konieczności przemieszczania się między oknami. Funkcja "eksploruj" pozwala natomiast na odnalezienie interesujących miejsc pogrupowanych w kategorie w dowolnie wybranym obszarze.
Na ekranie nawigacji dostępne są informacje o kolejnym skręcie wraz z jego kierunkiem i nazwą ulicy w którą należy skręcić.
W Moov S76. zastosowano także sprawdzone rozwiązania takie jak fotonawigacja NavPix, która pozwala na wyznaczanie trasy do miejsc ze zdjęć z przypisanymi danymi geolokalizacyjnymi. Mio wyposażyło także swój najnowszy produkt w zintegrowany Przewodnik Turystyczny, który dostarcza informacji o atrakcjach turystycznych, restauracjach czy hotelach w największych i najciekawszych miastach europejskich.

Obraz
© (fot. Mio)

Moov S76. wyposażony jest w najnowsze mapy 44 krajów europejskich. W ciągu roku od zakupu urządzenia użytkownikom przysługuje co najmniej dwukrotna aktualizacja danych mapowych .

Dostęp do informacji
Dzięki łączności bluetooth można skorzystać z Wyszukiwania Lokalnego, które pozwala odnaleźć interesujące miejsca posługując się najaktualniejszymi danymi z bazy Google. Moov S76. pozwala na sprawdzenie aktualnej prognozy pogody w serwisie accuweather.com, a także może służyć jako zestaw głośnomówiący.

Specyfikacja Moov S760:
Procesor Samsung 2450¬400 Mhz
Moduł GPS 20 kanałowy SiRFstarIII z SiRFInstantFixII
Pamięć ROM 2 GB
Pamięć RAM 128 MB
Gniazdo karty pamięci Micro SD
Typ ekranu 7” antyodblaskowy ekran dotykowy TFT
Rozdzielczość ekranu 800 x 480 pixeli (WQVGA)
Orientacja ekranu Pozioma
Bateria Wbudowana bateria litowo - jonowa
Pojemność baterii 720 mAH
Bluetooth Tak
USB Tak (2.0)
Mikrofon Wbudowany
Głośnik Wbudowany
Szerokość 190,5 mm Grubość 15,5 mm
Wysokość 105,5 mm
Waga 300 g
System operacyjny Microsoft Windows CE .Net 5

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)