N1 Kitchen System - kuchnia w walizce

N1 Kitchen System - kuchnia w walizce

N1 Kitchen System - kuchnia w walizce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.09.2012 12:41

Niektórzy nawet w polowych warunkach nie wyobrażają sobie życia bez gotowania. Gdy jadą na wakacje, wybrzydzają na dania podawane w restauracjach. Ale problem z jedzeniem na wyjeździe mają nie tylko smakosze i kucharze z powołania, ale także osoby z alergią pokarmową, które rzadko w restauracyjnym menu mogą znaleźć coś, co im nie zaszkodzi. A wreszcie – jeśli przyrządzimy kolację samodzielnie, wiemy, co naprawdę znajduje się na talerzu.

Jak jednak gotować wykwintne potrawy, gdy jesteśmy na przykład pod namiotem? Jedno - czy dwupalnikowa kuchenka gazowa na pewno nie wystarczy. Na stronie z ciekawymi projektami Yanko Design pokazano projekt kuchni autorstwa kilku designerów: Kyle’a Thackera, Sarah Fung, Maxine Kim, Paula Methota, Xaviera Yee i Jesse Kim, który powinien zadowolić wszystkich kucharzy i smakoszy.

N1 Kitchen System to funkcjonalna kuchnia, w której znajduje się wszystko, co jest potrzebne do przygotowania niemal każdego posiłku. Cała kuchnia składa się z kilku podstawowych elementów: zlewu, blatu roboczego oraz miejsca do termicznej obróbki jedzenia. Blat roboczy został tak zaprojektowany, by za jego pomocą można było nawet odmierzać porcje produktów. Kuchenka nie ma żadnych pokręteł –. sterowanie mocą pół grzejnych odbywa poprzez ustawienie garnka w odpowiedniej pozycji. A po ugotowaniu dwudaniowego obiadu i przygotowaniu deseru, całą kuchnię można złożyć tak, aby zmieściła się w walizce.

Jeśli N1 Kitchen System trafi kiedyś do sprzedaży, wśród nabywców będą zapewne nie tylko podróżnicy i działkowcy, ale także osoby mieszkające w małych mieszkaniach. Zważywszy na fakt, że wśród najnowszych propozycji deweloperów w Polsce znajdują się 12-metrowe (!) kawalerki, popyt powinien być niemały.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)