Multimedia Polska z mobilną telewizją

Multimedia Polska z mobilną telewizją

Multimedia Polska z mobilną telewizją
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.08.2013 12:30

Multimedia Polska udostępnia bezpłatną aplikację mmTV.pl, która umożliwia oglądanie filmów i telewizji na urządzeniach mobilnych, m.in. smartfonach, tabletach oraz Samsung Smart TV.

mmTV.pl to internetowa platforma z filmami na życzenie oraz wyborem kanałów telewizyjnych live, znajdujących się w ofercie telewizji cyfrowej operatora. W bibliotece VoD dostępnych jest blisko pół tysiąca filmów w cenach od zera do kilkunastu złotych. Wśród kanałów telewizyjnych, znajdziemy m.in.: TVP1, TVP2, Discovery, TLC, TV Disco czy Sportklub.

W zależności od posiadanego pakietu telewizji cyfrowej, abonent Multimedia Polska ma dostęp do określonych programów w wersji mobilnej. Platforma mmTV.pl oferuje największą liczbę programów live spośród wszystkich operatorów kablowych w Polsce.

Użytkownicy Androida (tablet i smartfon) oraz Apple iOS (iPhone i iPad) mogą pobrać aplikację mmTV.pl bezpłatnie z AppStore lub Sklepu Play. Umożliwia ona mobilny dostęp do zawartości serwisu mmTV.pl.

Z oferty filmowej VOD korzystać mogą wszyscy internauci i użytkownicy urządzeń mobilnych. Żeby wypożyczyć film, wystarczy zarejestrować się na stronie www.mmtv.pl. W przypadku programów telewizyjnych, poza rejestracją, należy również być abonentem telewizji cyfrowej w Multimedia Polska. Dostęp do kanałów live jest darmowy. Ogólnodostępny jest kanał aMazing, na którym znajdziemy wiele programów rozrywkowych i publicystycznych.

Abonenci Multimedia Polska mogą powiązać swoje konto na mmTV.pl z kontem abonenckim. Dzięki temu opłaty za wypożyczone filmy dodawane będą do miesięcznego rachunku za telewizję cyfrową. Pozostali użytkownicy mogą zapłacić przelewem internetowym lub SMS-em.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)