Mobilna klawiatura dla iOS, Windows i Androida

Mobilna klawiatura dla iOS, Windows i Androida
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.02.2015 11:06, aktual.: 25.02.2015 11:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa mobilna klawiatura Microsoft Universal Mobile Keyboard jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows, Android i iOS. Kompaktowa konstrukcja i wyprofilowana jako stojak pod urządzenie klapka mają zapewnić komfort pracy. Pełne naładowanie akumulatora pozwala na 6 miesięcy użytkowania.

Klawiaturę można połączyć z trzema urządzaniami z różnymi systemami operacyjnymi, a dodatkowo możliwe jest przełączanie się pomiędzy systemami za pomocą dedykowanemu przyciskowi. Dodatkowo, przycisk Home pozwala przenieść się do ekranu głównego niezależnie od systemu urządzenia połączonego z klawiaturą.

Osłona zawiera wbudowany stojak do telefonu lub tabletu. Wystarczy otworzyć pokrywę, aby aktywować i nawiązać połączenie Bluetooth, a następnie ustawić urządzenie w zintegrowanym stojaku. Wyłączanie odbywa się równie szybko - wystarczy zamknąć pokrywę klawiatury.

Akumulator umożliwia użytkownikowi korzystanie z urządzenia do 6 miesięcy bez ładowania. W przypadku braku zasilania wystarczy naładować klawiaturę przez 1. minut, co pozwoli na 8-godzinną pracę.

Do poprawnego działania klawiatury wymagane jest urządzenie zgodne z technologią Bluetooth HID z zainstalowanym systemem Windows 8/RT lub wyższym, iOS od wersji 6 oraz Android 4.0 lub wyższym.

Cena: 280 zł. Dostępne kolory: biały i czarny.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)