Miracle Machine - urządzenie do robienia wina... z kanapy

Miracle Machine - urządzenie do robienia wina... z kanapy

Miracle Machine - urządzenie do robienia wina... z kanapy
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
17.03.2014 10:26

Miracle Machine to gadżet, który zapewne chętnie będą widzieli w swojej kuchni wszyscy miłośnicy wina. Urządzenie stworzone przez Kevina Boyera i Philipa Jamesa pomoże przygotować trunek według własnego przepisu, a co najlepsze - obsługiwać je można z kanapy w salonie za pomocą telefonu.

Miracle Machine współpracuje z dedykowaną aplikacją na smartfona. Najpierw poda nam ona listę składników niezbędnych do przyrządzenia różnych gatunków wina. Kolejny krok to zakupy - niestety tego elementu przygotowań Miracle Machine nie zrobi za nas (choć zawsze możemy zamówić składniki przez internet). Gdy już wybierzemy gatunek trunku i zdobędziemy niezbędne składniki, wystarczy włożyć je do urządzenia i wcisnąć "start". Proces przygotowywania wina zajmuje do 3 dni i przez cały czas możemy go śledzić na ekranie smartfona.

Twórcy gadżetu zapowiedzieli, że środki na produkcję Miracle Machine zamierzają zebrać na Kickstarterze. Urządzenie ma kosztować 49. dolarów (ok. 1500 zł), a w planach są też zestawy zawierające samo Miracle Machine oraz zestaw składników niezbędnych do przygotowania różnych gatunków win.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)