Miracle Machine - urządzenie do robienia wina... z kanapy

Miracle Machine - urządzenie do robienia wina... z kanapy
17.03.2014 10:26
Miracle Machine - urządzenie do robienia wina... z kanapy
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

Miracle Machine to gadżet, który zapewne chętnie będą widzieli w swojej kuchni wszyscy miłośnicy wina. Urządzenie stworzone przez Kevina Boyera i Philipa Jamesa pomoże przygotować trunek według własnego przepisu, a co najlepsze - obsługiwać je można z kanapy w salonie za pomocą telefonu.

Miracle Machine współpracuje z dedykowaną aplikacją na smartfona. Najpierw poda nam ona listę składników niezbędnych do przyrządzenia różnych gatunków wina. Kolejny krok to zakupy - niestety tego elementu przygotowań Miracle Machine nie zrobi za nas (choć zawsze możemy zamówić składniki przez internet). Gdy już wybierzemy gatunek trunku i zdobędziemy niezbędne składniki, wystarczy włożyć je do urządzenia i wcisnąć "start". Proces przygotowywania wina zajmuje do 3 dni i przez cały czas możemy go śledzić na ekranie smartfona.

Twórcy gadżetu zapowiedzieli, że środki na produkcję Miracle Machine zamierzają zebrać na Kickstarterze. Urządzenie ma kosztować 49. dolarów (ok. 1500 zł), a w planach są też zestawy zawierające samo Miracle Machine oraz zestaw składników niezbędnych do przygotowania różnych gatunków win.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)