Mio wprowadza na rynek Moov V780 - GPS z NVIDIA Tegra

Mio wprowadza na rynek Moov V780 - GPS z NVIDIA Tegra

04.03.2010 12:27, aktual.: 04.03.2010 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mio, producent urządzeń do nawigacji GPS zaprezentował Mio Moov V780. Stworzony, aby spełniać oczekiwania użytkowników, odnośnie nawigacji, rozrywki i korzystania z Internetu, Moov V780 wyposażony jest w duży, płaski ekran 7”, oprogramowanie do nawigacji Mio Spirit, wsparcie dla multimediów HD oraz odbiornik cyfrowej TV.

Wybór Moov V78. oznacza obsługę multimediów cyfrowych, zarówno podczas codziennego dojeżdżania do pracy czy uczelni, jak i podróży wakacyjnych. Oparcie się na procesorze NVIDIA Tegra, jako podstawie sprawiło, że Moov V780 dobrze radzi sobie z multimediami wysokiej rozdzielczości i oferuje długi czas pracy na baterii.

Obraz
© (fot. Mio)

Zintegrowany odbiornik telewizyjny pozwala na odbiór wielu kanałów telewizji cyfrowej, a wysokiej jakości wyświetlacz oraz głośniki pozwalają w pełni cieszyć się muzyką, filmami czy zdjęciami odtwarzanymi na tym sprzęcie. Po prostym podłączeniu V78. do odpowiedniego telewizora czy monitora, możemy rozkoszować się filmami czy telewizją w rozdzielczości 1080p na dużym ekranie.

Obraz
© (fot. Mio)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)