Mastercook Time Line - pralki oszczędzające czas

Mastercook Time Line - pralki oszczędzające czas01.03.2013 14:09
Mastercook Time Line - pralki oszczędzające czas
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Linia pralek ładowanych od frontu Time Line marki Mastercook obejmuje modele o pojemności od 5 do 9 kg, charakteryzujące się niskim zużyciem wody i energii.

Pralki marki Mastercook wyposażone zostały w program do prania codziennego Opti A4. min, czyszczący mniejszą ilość ubrań w 45 minut. Modele z linii Time Line wyposażono również w dodatkową opcję Skrócenia czasu prania od 30% do 50%. Pozwala ona w ciągu 50 minut wyprać 8 kg zabrudzonych ubrań.

Nowe pralki posiadają także krótkie programy do odświeżania ubrań i szybkiej przepierki. W zależności od potrzeb i czasu, jakim dysponujemy, możemy więc wybrać cykle trwające na przykład 1. lub 30 minut oraz specjalne programy do prania odzieży czarnej, kolorowej lub koszul.

Urządzenia sterowane są dotykowo, a funkcja Memo Activ zapamiętuje najczęściej wybierane programy i przy kolejnym programowaniu od razu je podpowiada. Pralka posiada duży otwór załadunkowy i pochylony bęben.

Wybrane modele z linii Time Line wzbogacono dodatkowymi funkcjami, m.in. pralka PFD-143. Dose posiada system przechowywania i samodzielnego dozowania detergentów e-Dose.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)