Mały, ale skuteczny: nowy NAVIGON 2110

Mały, ale skuteczny: nowy NAVIGON 2110

Mały, ale skuteczny: nowy NAVIGON 2110
Źródło zdjęć: © Navigon
08.10.2007 10:55, aktualizacja: 08.10.2007 11:07

Szybka i łatwa w użyciu technologia, dokładne informacje o
ruchu drogowym dzięki innowacyjnej antenie TMC, zintegrowanej z
przewodem do ładowania w gnieździe zapalniczki samochodu, oraz
najlepsza cena na rynku - nowy system nawigacji NAVIGON 2110

Szybka i łatwa w użyciu technologia, dokładne informacje o ruchu drogowym dzięki innowacyjnej antenie TMC, zintegrowanej z przewodem do ładowania w gnieździe zapalniczki samochodu, oraz najlepsza cena na rynku - nowy system nawigacji NAVIGON 2110 to doskonała propozycja dla użytkowników niekorzystających do tej pory z tego typu urządzeń.

Doskonały system nawigacji za niewielką cenę. NAVIGON 2110, który pojawi się na rynku jesienią tego roku, z pewnością zainteresuje klientów, którzy nie korzystali do tej pory z tego typu urządzeń. Podobnie jak jego starsze rodzeństwo, NAVIGON 5100 i 7100, kompaktowy i łatwy w obsłudze model 2100 to doskonałe oprogramowanie zamknięte w eleganckiej obudowie. Co więcej, NAVIGON 2110 jest teraz dostępny w dwóch modnych kolorach – czarnym i białym. Jeśli chodzi o zastosowaną technologię, najmniejszy przedstawiciel wciąż powiększającej się rodziny NAVIGON wcale nie ustępuje pola dwóm wspomnianym powyżej modelom. Jest wyposażony we wszystkie funkcje wymagane w nowoczesnych systemach nawigacji.

Jak do tej pory, NAVIGON 2110 to jedyny produkt firmy NAVIGON bez widocznej anteny TMC. Odbiornik wiadomości drogowych jest zintegrowany z przewodem do ładowania w gnieździe zapalniczki samochodu, co spowodowało ograniczenie wymiarów całego urządzenia. Moduł TMC wybiera najszybszą trasę omijając korki, dzięki czemu kierowcy oszczędzają czas i paliwo. Stworzona przez firmę NAVIGON funkcja Lane Assistant* („Asystent Pasa Ruchu”) będzie szczególnie przydatna użytkownikom zwracającym uwagę na bezpieczeństwo. Podczas jazdy na drogach wielopasmowych i autostradach, konieczność zjazdu na prawy pas jest sygnalizowana z odpowiednim wyprzedzeniem i, co najważniejsze, w całkowicie jednoznaczny sposób. Asystenta Podróży można również tak skonfigurować, aby ostrzegał kierowcę o każdym przekroczeniu ograniczenia prędkości.

Obraz
© Navigon 2110 (fot. Navigon)

Urządzenie jest wyposażone w szybki procesor 400 MHz, 64 MB pamięci ROM i 64 MB RAM, trasa wyświetlana jest w trybie dwu- lub trójwymiarowym na 3,5-calowym ekranie. Zintegrowana bateria litowo-jonowa 1100 mAh zapewnia pełne zasilanie przez maksymalnie 3,5 godziny, co wystarcza nawet na długie podróże. Urządzenie waży tylko 160 gramów, co oznacza, że jest najlżejsze na rynku. Oprócz kompaktowej budowy oraz zaawansowanej technologii, niewielka cena czyni ten system planowania podróży niezwykle atrakcyjnym. NAVIGON 2100 z mapami 19 krajów, w tym po raz pierwszy na rynku z pełnym pokryciem Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Austrii i Węgier, jest dostępny od 899 PLN. Wyposażony w mapy 37 krajów całej Europy NAVIGON 2110 kosztuje tylko 1199 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)