Trwa ładowanie...

Mały, ale bardzo drogi odtwarzacz MP3

HiFiMAN wprowadza na polski rynek najnowszy przenośny odtwarzacz plików audio zbudowany z myślą o osobach uprawiających sport lub inne aktywności. HM-700 wyróżnia przy tym jedna cecha - skierowany jest do osób, które nie uznają kompromisów w jakości dźwięku.

Share
Mały, ale bardzo drogi odtwarzacz MP3
Źródło: Materiały prasowe
d101rrg

HM-70. to połączenie cech takich jak mobilność i jakość dźwięku. Urządzenie waży tylko 82 gramy, zaś jego grubość to 12 mm. W komplecie do urządzenia producent dołącza naramiennik dedykowany dla osób, które uprawiają sport lub aktywnie spędzają dzień. Czas pracy baterii to natomiast 15 godzin, przy ładowaniu z portu USB nie przekraczającym 4 godzin.

Producent postawił na zaawansowaną sekcję wzmacniaczy słuchawkowych od Analog Devices, które z powodzeniem były używane w innych ponad dwukrotnie droższych modelach. Odtwarzacz dysponuje zbalansowanych gniazdem słuchawkowym 3.5mm, co pozwala uzyskać faktyczne, bardzo duże korzyści z podłączenia dokanałowych słuchawek zbalansowanych.

Drugą charakterystyczną cechą HM-70. jest bas – dynamiczny, silny, dobrze kontrolowany, zdolny do oddawania różnorodności barw i skali instrumentów pracujących w niskich zakresach częstotliwości. Łagodna i analogowa góra pasma bardzo dobrze uzupełnia dźwięk i dodaje mu przestrzenności.

Ceny:

- 1259zł w zestawie ze słuchawkami HiFiMAN RE-400
- 2379zł w zestawie ze słuchawkami HiFiMAN RE-600

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d101rrg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d101rrg
d101rrg
Więcej tematów