Logitech Harmony 300i - uniwersalny pilot

Logitech Harmony 300i - uniwersalny pilot
Źródło zdjęć: © Logitech

31.03.2010 15:43, aktual.: 31.03.2010 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech zapowiedział wprowadzenie na rynek nowego pilota z linii Hormony. Konfiguracja pilota Logitech Harmony 300i jest prosta, a urządzenie zastępuje do czterech innych pilotów, pozwalając zarządzać sprzętem.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Logitech, ponad jedna trzecia z 75 milionów gospodarstw domowych, które używały pilotów uniwersalnych w Europie i USA, nie była zadowolona z procesu ich konfiguracji. Dzięki zaktualizowanemu oprogramowaniu on-line, stworzonemu specjalnie z myślą o Logitech Harmony 300i Remote, udało się uprościć instalację tego pilota. Wystarczy tylko podłączyć urządzenie do komputera, wejść na stronę www.myharmony.com i wybrać model swojego sprzętu.

Obraz
© (fot. Logitech)

Firma Logitech zapewnia dostęp on-line do katalogów, zawierających dane 22. 000 urządzeń ponad 5 000 marek. Ta lista powiększa się każdego dnia.

Gdy zakończysz konfigurację pilota, Twoje centrum rozrywki będzie dostępne za jednym dotknięciem przycisku. W kilka sekund uruchomisz swój telewizor i dekoder cyfrowy za pomocą jednego pilota. Przyciski na pilocie są pogrupowane w zależności od funkcji jakie obsługują. Na przykład, przyciski kontrolujące odtwarzacz DVD mogą być skupione w jednym miejscu. Na panelu znajduje się zestaw programowalnych przycisków, których możesz używać, aby bezpośrednio włączać Twoje ulubione kanały.

Pilot Logitech Harmony 300i będzie dostępny w sklepach w Europie na początku kwietnia. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 119 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)