Lodówki side-by-side LG "bez hydraulika"

Lodówki side-by-side LG "bez hydraulika"

Lodówki side-by-side LG "bez hydraulika"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.09.2011 11:45, aktualizacja: 20.09.2011 13:46

Nie trzeba remontować kuchni i angażować dużej liczby specjalistów, aby w pełni korzystać
z dobrodziejstw, jakie oferują zaawansowane technologicznie lodówki nowej generacji.
Dzięki nowym modelom lodówek LG Side-by-Side z systemem Bez Hydraulika, każdy może cieszyć się automatyczną kostkarką do lodu i dystrybutorem pitnej wody od razu po podłączeniu nowej lodówki do zasilania.

System Bez Hydraulika umożliwia pobieranie wody z wewnętrznego zbiornika lub zwykłej plastikowej butelki bez konieczności remontowania kuchni w celu podłączenia lodówki do zewnętrznego źródła wody. Łatwa instalacja i brak konieczności wymiany filtrów pozwala korzystać z czystej, orzeźwiającej i pozbawionej szkodliwych zanieczyszczeń wody pitnej. Najnowszy model LG GS5162PVMV został dodatkowo wyposażony w Soft-touch Minibar, dzięki któremu ulubione napoje są dostępne za pomocą jednego przyciśnięcia.

Projektanci zadbali również o to, aby okresowe rozmrażanie lodówki przestało być uciążliwym problemem. System Total No Frost zapewnia zwielokrotniony przepływ powietrza, powodując jego lepszą dystrybucję co zapobiega oszronieniu. Wpływa to dodatkowo na stabilizację temperatury i zapewnia optymalny poziom wilgotności, dzięki czemu produkty dłużej zachowują swoją świeżość. O jędrność przechowywanych owoców i warzyw dba również specjalna kratowana pokrywa Moist Balance Crisper, na której osadza się nadmiar wilgoci, aby następnie odparować. Dla ryb i mięs przeznaczono natomiast szufladę Fresh 0 Zone, w której panuje temperatura odpowiednia do ich przechowywania. W celu ochrony produktów przed działaniem grzybów i mikroorganizmów na drzwiach zamontowano specjalną antybakteryjną uszczelkę Bioshield.

Zastosowany w nowych modelach lodówek Side-by-Side kompresor linearny (silnik lodówki) zapewnia wysoką wydajność energetyczną, obniżony poziom hałasu i dłuższą żywotność urządzenia. Wysoka klasa energetyczna A+ pozwala ograniczyć emisję dwutlenku węgla aż o 4. kg, co można porównać do zasadzenia 16 sosen. Dodatkowym elementem pozwalającym znacznie zredukować zużycie energii, a także zapobiec niepotrzebnemu ocieplaniu wnętrza jest zamontowane wewnętrzne oświetlenie LED.

Ceny najnowszych modeli lodówek Side-by-side z systemem Bez Hydraulika:
Model LG- GS5162PVMV – 7699 zł
Model LG – GS5163PVMV – 6799 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)