LG KF600 wprowadzony do Polski

LG KF600 wprowadzony do Polski

19.03.2008 09:04, aktual.: 19.03.2008 20:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

LG wprowadza na polski rynek model LG KF600 - "inteligentny" telefon z dwoma wyświetlaczami i technologią - InteractPad.

W LG KF600 zastosowano niespotykane dotąd rozwiązanie - dwa wyświetlacze, z których mniejszy - InteractPad™ - pełni funkcję panela dotykowego i służy do obsługi telefonu. Wyświetlają się na nim wirtualne przyciski menu potrzebne do wykonania odpowiednich zadań. InteractPad uprościć ma i ułatwić użytkownikowi nawigację po zaawansowanych funkcjach, minimalizując zarazem konieczność wyszukiwania odpowiednich zakładek w menu. Jest to o wiele prostsze niż nawigacja za pomocą klawiszy i eliminuje konieczność zapamiętywania znaczenia poszczególnych przycisków.

Obraz
© (fot. LG)

InteractPad dobrze sprawdza się w obsłudze multimediów - odtwarzacza audio i wideo, aparatu fotograficznego czy kamery wideo. Uruchamiając daną funkcję (np. aparat) na mniejszym wyświetlaczu pokazują się dedykowane przyciski, które służą do jej obsługi. Dodatkowe ułatwienie zapewniają reakcje dźwiękowe, wizualne i dotykowe interfejsu. Naciśnięty przycisk wirtualny staje się większy, a telefon delikatnie wibruje i wydaje krótki dźwięk.

Aby uatrakcyjnić korzystanie z KF600, producent zastosował w nim osiem dynamicznych motywów graficznych(themes), inspirowanych dziełami znanego artysty popartowego Keitha Haringa. . Nadają one KF600 niepowtarzalny charakter i stwarzają użytkownikom wiele możliwości jego personalizacji.

LG KF600 to jednak przede wszystkim multimedialny telefon stworzony z myślą o pasjonatach mobilnej rozrywki. Wyposażono go w liczne multimedialne, m.in. wspomniany wcześniej aparat 3 Mpix, odtwarzacz MP3, kamerę wideo, a także radio FM.

LG KF600 w pierwszej fazie sprzedaży będzie dostępny na ryku w sugerowanej cenie ok. 1400 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)