Kuchnia do kawalerki

Kuchnia do kawalerki

Kuchnia do kawalerki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.05.2012 09:51

Mieszkasz na kilkunastu metrach kwadratowych, ale mimo to chcesz rozwijać swoje kulinarne pasje? Z tą wieżą kuchenną na pewno ci się to uda – na niezwykle małej powierzchni mieści się wszystko, czego pan lub pani domu potrzebuje.

Aneks kuchenny w niewielkich kawalerkach zazwyczaj oferuje nam bardzo ubogie wyposażenie: maleńki zlew, kuchenka, lodówka –. na więcej po prostu nie ma miejsca. Taka „kuchnia” sprawdza się, gdy w mieszkaniu jesteśmy gośćmi i żywimy się na mieście. Ot, czasem chcemy coś na szybko podgrzać, umyć kubek, wyjąć piwo z lodówki.

Gorzej, jeśli ktoś naprawdę chce pichcić na tak małym metrażu –. a przecież rozmiar mieszkania nie ma wpływu na nasze hobby. Do przygotowania obiadu z prawdziwego zdarzenia lub dobrego ciasta potrzeba sporo miejsca i sprzętów. Jak to zrobić w kawalerce? Oto nadchodzi nadzieja dla kucharzy i kucharek, którzy na razie mogą tylko pomarzyć o większym M. Kuchnia niemieckiej firmy Warendorf składa się z wieży, w której znajdują się obracające się elementy. Wszystko, co potrzebne do przygotowania posiłku, mieści na powierzchni – uwaga – 1 metra kwadratowego!

Ta niezwykła kuchnia została podzielona na część „gorącą”, w której mieści się piekarnik i mikrofalówka oraz „zimną”. z lodówką i zamrażarką. Znajdziemy tu także zlew, całkiem spory blat roboczy oraz półki i szafki do przechowywania żywności i kuchennych akcesoriów. Niestety nie podano ceny takiej wieży.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)