Krótko: w Polsce iPhone 3GS w sprzedaży od 31 lipca

Krótko: w Polsce iPhone 3GS w sprzedaży od 31 lipca

Krótko: w Polsce iPhone 3GS w sprzedaży od 31 lipca
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
22.07.2009 18:00, aktualizacja: 23.07.2009 10:52

Przedstawiciele Polskiej Telefonii Cyfrowej poinformowali, że najnowszy telefon Apple - iPhone 3GS - pojawi się w ofercie sieci Era 31 lipca.

Premiera najnowszego smartfona firmy Apple miała miejsce 1. czerwca. Urządzenie w pierwszej kolejności pojawiło się na rynkach Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.
Wedle najnowszych informacji podanych przez przedstawicieli Polskiej Telefonii Cyfrowej, z jego możliwościami będą się mogli wkrótce zapoznać również polscy klienci. iPhone 3GS pojawi się bowiem w ofercie Ery już 3. lipca.

Obraz
© (fot. Apple)

Warto przypomnieć, że oficjalna zapowiedź nowego iPhone'a padła na wystąpieniu otwierającym konferencję Apple WWDC 2009. Urządzenie, które z wyglądu niewiele się różni od swojego poprzednika, może się pochwalić całkowicie zmienionym wnętrzem. Doczekało się między innymi wsparcia dla technologii HSDPA 7.2 Mbps oraz poprawionego aparatu fotograficznego pozwalającego na nagrywanie wideo ( VGA, 30 kl./sek., z audio ).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)