Kopie pakietu Office 2010 Technical Preview w Internecie

Kopie pakietu Office 2010 Technical Preview w Internecie

Kopie pakietu Office 2010 Technical Preview w Internecie
Źródło zdjęć: © Microsoft
19.05.2009 11:00, aktualizacja: 19.05.2009 12:37

Skierowane do testerów wydanie Technical Preview pakietu aplikacji biurowych Microsoftu krąży już po sieciach bezpośredniej wymiany plików. Za pośrednictwem serwisów takich jak The Pirate Bay czy Mininova można zaopatrzyć się w 32- i 64-bitową wersję Office 2010 TP.

W ubiegłym tygodniu producent rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do udziału w testach oprogramowania, zapowiadanych na lipiec. Office 201. Technical Preview zostanie przekazany wybranym użytkownikom, wyselekcjonowanym spośród ogółu nadesłanych zgłoszeń (Microsoft podkreśla, że będzie to bardzo liczna, idąca w setki tysięcy, rzesza). Testerzy otrzymali pakiet wcześniej, więc najprawdopodobniej ktoś spośród nich udostępnił oprogramowanie w Sieci.

Obraz
© (fot. IDG)

Wydanie 201. będzie pierwszym w historii Office'a przygotowanym w postaci 320 i 64-bitowej. Użytkownicy serwisów torrentowych, którzy już zdążyli pobrać pliki, komentują, że Office działa, ale we znaki może dawać się brak stabilności pakietu.
Zobacz do jakich wniosków doszliśmy w naszym teście: Microsoft Office 2010 Technical Preview pod lupą

Kolejny wyciek testowej wersji oprogramowania Microsoftu nie powinien być zaskoczeniem - do sieci P2P trafiały już w tym roku kolejne buildy systemu Windows 7 ( a wersję Release Candidate można było pobrać na 10 dni przed oficjalnym udostępnieniem jej przez Redmond ).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)