Jedna wtyczka, wiele gniazdek

Jedna wtyczka, wiele gniazdek
Źródło zdjęć: © Kensington

10.04.2008 11:28, aktual.: 10.04.2008 22:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Polsce obowiązuje tzw. typ E, niestety w różnych
zakątkach Ziemi przy podłączaniu naszego sprzętu nie obejdzie się bez
specjalnych przejściówek

*Jeżeli często zdarza nam się podróżować po świecie zapewne dotyka nas problem rozmaitych standardów wtyczek i gniazdek elektrycznych. W Polsce obowiązuje tzw. typ E, niestety w różnych zakątkach Ziemi przy podłączaniu naszego sprzętu nie obejdzie się bez specjalnych przejściówek. *
Jednak po co wozić ze sobą ich całą masę skoro w ofercie firmy "Kensington Technology Group" zajmującą się sprzedażą akcesoriów komputerowych pojawił się produkt „Travel Plug Adapter”, dzięki któremu rozmaite standardy przestaną być dla nas problemem. Jest to uniwersalne gniazdko i wtyczka, które pozwoli podłączyć nasz sprzęt elektroniczny w 150 krajach świata.

Obraz
© Travel Plug Adapter (fot. Kensington)

W łatwy i szybki sposób do zewnętrznego źródła zasilania podłączymy urządzenia takie jak laptopy, telefony komórkowe czy ładowarki baterii. Wystarczy, że z jednej strony do odpowiedniego gniazdka adaptera podłączymy np. laptopa, a z drugiej wysuniemy odpowiednią dla danego kraju wtyczkę podłączając ją do gniazdka. Urządzenie waży 230 gramów, a jego wymiary to 5,71 cm x 5,08 cm x 4,76 cm. Produkt kosztuje 19,99 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także