Jak nagrywać rozmowy Skype? To proste...

Jak nagrywać rozmowy Skype? To proste...

Jak nagrywać rozmowy Skype? To proste...
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
17.09.2012 15:32, aktualizacja: 17.09.2012 15:59

Aby nagrywać rozmowy prowadzone poprzez komunikator Skype wystarczy odpowiedni program. Ciekawą propozycją jest narzędzie Evaer, które oprócz funkcji przechwytywania dźwięku i obrazu, oferuje szereg dodatkowych i przydatnych funkcji.

Evaer to narzędzie umożliwiające nagrywanie rozmów prowadzonych za pośrednictwem komunikatora Skype. Podczas połączenia pozwala przechwycić zarówno obraz, jak i dźwięk. Ponadto posiada wsparcie dla konferencji i pozwala przechwytywać obraz udostępnionego pulpitu. Obraz z kamer podczas rozmowy grupowej można zapisać do wielu lub jednego pliku. Program oferuje wiele funkcji i posiada duże możliwości konfiguracyjne. Mimo to jego obsługa jest bardzo prosta, dlatego nawet początkujący użytkownicy komputerów powinni sobie z nią poradzić. Proces nagrywanie można rozpoczynać automatycznie lub ręcznie.

Przechwytywany obraz możemy zapisać do formatu AVI lub MP4. Z kolei dźwięk wyłącznie do MP3. Możliwy jest również wybór bitrate materiału. Evaer oferuje też wiele dodatkowych niezwykle przydatnych funkcji. Jedną z nich jest możliwość ustawienia "autorespondera", dzięki czemu, do naszych rozmówców automatycznie zostanie wysłana wiadomość gdy nie ma nas przy komputerze. Nie zabrakło również wbudowanego odtwarzacza multimedialnego, który pozwoli przejrzeć nasze nagrania.

Program dostępny jest w wersji testowej, umożliwiającej nagranie tylko 5 minut materiału. Pełna wersja jest płatna. Program Evaer można pobrać z naszego katalogu programów, klikając na przycisk poniżej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)