Jak iPhone'a 6 i 6S zmienić w iPhone'a 7

Jak iPhone'a 6 i 6S zmienić w iPhone'a 708.09.2016 14:05
Jak iPhone'a 6 i 6S zmienić w iPhone'a 7
Źródło zdjęć: © East News | AP

Projektanci iPhona 7 prawdopodobnie nie uwzględnili kreatywności ludzi i nie przewidzieli, jak łatwo poprzednie modele będzie można zupgrejdować do najnowszego modelu.

Taką modyfikację umożliwia rewolucyjny gadżet "apple plug". Jest to wykonana z najwyższej jakości aluminium, zaprojektowana w stylu appleowskiego minimalizmu wtyczka zaślepiająca gniazdo słuchawkowe.

288796584358197395
Źródło zdjęć: © Apple Plug (fot. Apple Plug)

"To nie jest rok 2009, twój telefon nie ma już stacji dyskietek, gniazda słuchawkowego też nie musi" - możemy przeczytać na oficjalnej stronie. Wypełnij swoje archaiczne gniazdo słuchawkowe pięknym aluminium i podłącz się do przyszłości - argumentuje producent.

Design i wykonanie to jednak nie koniec innowacji. Jest to także najlżejszy produkt do telefonu Apple, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne. Najważniejszą cechu gadżetu może się jednak okazać zapewnienie producenta, że w ten sposób, każdy może wyrazić siebie. Pokazać innym, kim naprawdę jest.

Niestety nie podano, czy taka modyfikacja zapewnia smartfonowi wodoodporność znaną z nowszego modelu. Nie powinno to zniechęcić ludzi do samodzielnego sprawdzenia tej cechy. Nie wiadomo także, czy wtyczka jest kompatybilna ze starszymi modelami iPhone'ów. Więcej na temat produktu można dowiedzieć się na stronie producenta.
kw

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)