iPhone 6c zapowiada się całkiem obiecująco

iPhone 6c zapowiada się całkiem obiecująco

iPhone 6c zapowiada się całkiem obiecująco
Źródło zdjęć: © chip
31.12.2015 10:55, aktualizacja: 31.12.2015 14:35

Plotek i przecieków na temat iPhone'a 6c przybywa z dnia na dzień. Chiński blog MyDrivers wydaje się dysponować najświeższymi przeciekami, a niektóre z nich potwierdzają wcześniejsze plotki. Można zatem uznać, że na dziś są to najbardziej wiarygodne informacje o modelu 6c.

iPhone 6C, o ile w ogóle będzie się tak nazywać, to telefon z 4-calowym ekranem i tą samą rozdzielczością, jaką miał iPhone 5s. Zanim zaczniecie narzekać, wiedzcie że 6c zostanie (podobno) wyposażony w procesor Apple A9 (znany z 6s), 2 GB pamięci RAM i... 16 GB pamięci wewnętrznej.

Jeśli chodzi o te 16 gigabajtów, to mamy nadzieję, że to po prostu najtańszy wariant 6c i telefon ten będzie dostępny również z większą pojemnością pamięci wewnętrznej.

Plotki mówią też o tym, że Apple zrezygnowało z plastiku i 6c będzie miał nieco bardziej szlachetną obudowę. Istnieje też szansa, że nowy telefon Apple będzie wodoodporny. Chociaż wydaje nam się, że jeśli Apple zdecyduje się na produkcję wodoodpornych telefonów, poczeka z tym do następnej generacji iPhone'ów.

6c ma zostać wyposażony również w czujnik Touch ID i większą, w porównaniu do 5c, baterię o pojemności 1642 mAh. Jeśli zaś chodzi o aparat, to jak na razie mówi się o 8 MPix z tyłu i 2 MPix z przodu. Niewiele, chociaż dużo zależy od samej matrycy - nie wiemy jednak na ten temat nic.

Kiedy Apple oficjalnie zaprezentuje iPhone'a 6C? Prawdopodobnie w marcu - do tego czasu pozostają nam plotki i przecieki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)