iPhone 4S przejmuje użytkowników konkurencji

iPhone 4S przejmuje użytkowników konkurencji

iPhone 4S przejmuje użytkowników konkurencji
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.10.2011 11:44, aktualizacja: 17.10.2011 12:22

Premiera iPhone’a 4S to wielki sukces Apple’a i złe wieści dla jego rywali. Redakcja Reuters.com spytała 127 osób stojących w kolejce po nowy smartfon jakie urządzenie miało do tej pory.

Jak się okazuje, iPhone’a 4. kupują nie tylko fani Apple’a. 28 ze 127 zapytanych osób stwierdziło, że ma telefon konkurenta Apple’a. Znaczna część tych osób używała Blackberry i zdecydowała się na iPhone’a z powodu frustracji związanej z niedawną awarią sieciowych usług Research in Motion, która na pewien okres w znaczny sposób ograniczyła funkcjonalność tych smartfonów. Niektórzy przyznali, że ulegli modzie na iPhone’a.

Sieć Verizon potwierdza ten trend. –. Widzimy niezłą mieszaninę ludzi, którzy kupują swój pierwszy smartfon, jak i też porzucają konkurencję – mówi przedstawiciel telefonii. Pracownicy firm, które pozwalają im wybrać własny telefon, również preferują produkty Apple’a. Ankieta Aite Group, przeprowadzona wśród 402 menadżerów, wykazała, że 45 procent z nich wybrałoby iPhone’a i iPada. Tylko 14 procent chciałoby BlackBerry.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Chrome szybszy niż jego użytkownicy"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)