Instagram w wersji na przeglądarkę

Instagram w wersji na przeglądarkę

Instagram w wersji na przeglądarkę
Źródło zdjęć: © Giznet.pl
06.02.2013 15:00

Twórcy aplikacji Instagram ogłosili na swoim blogu bardzo ważną wiadomość – wszystkie zdjęcia z Instagrama stały się dostępne z poziomu przeglądarki stron internetowych. Rychło w czas.

Dla tych z was, którzy przez ostatnie kilka lat nie wychodzili z jaskini tłumaczę, że Instagram jest aplikacją na smartfony, która łączy w sobie elementy prostego edytora zdjęć i medium społecznościowego. Robisz telefonem zdjęcie, dodajesz filtr i udostępniasz znajomym.

W historii aplikacji Instagram miało miejsce kilka dużych wydarzeń: pojawił się pod koniec 201. na iPhone’a, w błyskawicznym tempie zyskał popularność, w kwietniu 2012 trafił na smartfony z Androidem, a we wrześniu tego samego roku został kupiony za rekordową sumę przez Marka Zuckerberga. Udostępnienie zdjęć w przeglądarce można zaliczyć jako kolejny ruch w kierunku zwiększenia popularności serwisu.

Nasze zdjęcia nie pojawiły się w Firefoxie (lub innej przeglądarce) nagle. Instagram wprowadzał możliwość oglądania ich na „dużym”. komputerze stopniowo, zaczynając od grudnia. Dzisiaj każdy może je obejrzeć.

Instagram w przeglądarce oferuje te same możliwości, co jego wersja na smartfony. No, może z jednym wyjątkiem –. nawet mając podpiętą kamerkę, nie zrobimy zdjęcia i nie dorzucimy go do naszej kolekcji. Możemy zatem: przeglądać, polubić i skomentować twórczość znajomych, przestać lub zacząć śledzić nowych. Brakuje mi tylko możliwości udostępnienia swojego zdjęcia na Facebooku lub Twitterze.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)