Horizon - nowa platforma i nowy dekoder od dziś w UPC

Horizon - nowa platforma i nowy dekoder od dziś w UPC

Horizon - nowa platforma i nowy dekoder od dziś w UPC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.01.2015 07:02, aktualizacja: 15.01.2015 12:43

UPC wprowadza do komercyjnej sprzedaży Horizon - platformę łączącą telewizję z interaktywnością internetu. W ramach platformy Horizon, klientom udostępniony zostanie dekoder, który łączy w sobie TV, Internet i telefonię.

W grudniu ubiegłego roku UPC zaprosiło wybraną grupę lojalnych klientów, który jako pierwsi mogli skorzystać i poznać zalety nowej platformy telewizyjnej UPC. Od dziś platforma Horizon jest dostępna komercyjnie dla wszystkich zainteresowanych, znajdujących się w zasięgu sieci UPC. Horizon oferuje wiele nowych, atrakcyjnych funkcji w tym m.in. dostęp na ekranach TV do mediów społecznościowych, jak Facebook, YouTube i Twitter, personalizację oferowanych treści na podstawie preferencji użytkownika, proste i intuicyjne menu (interfejs) czy możliwość nagrywania do czterech programów jednocześnie. Pilot dekodera wyposażony jest w klawiaturę QWERTY ułatwiającą korzystanie z aplikacji internetowych na ekranie telewizora oraz wyszukiwanie. Komunikuje on się za pomocą technologii radiowej, a zatem nie musi być skierowany bezpośrednio w stronę dekodera. Dodatkowo klienci mogą korzystać z telewizji mobilnej, na wielu urządzeniach jednocześnie, dzięki aplikacji Horizon Go.

Dla nowych klientów usługa dostępna będzie w promocyjnej cenie już od 14. zł w pakiecie Horizon Select, zawierającym oprócz telewizji usługę dostępu do internetu o szybkości do 120 Mb/s, a także bibliotekę MyPrime Filmy i Seriale oraz aplikację Horizon Go, która umożliwia dostęp mobilny na wielu urządzeniach jednocześnie. W przypadku pakietu trzech usług (internet, telewizja, telefon z nielimitowanymi połączeniami do sieci stacjonarnych) ceny zaczynają się od 159 zł. W ramach trwającej promocji, każdy z pakietów przez pierwsze 3 miesiące jest o połowę tańszy.

Platforma Horizon funkcje:

• jedno urządzenie, które umożliwia korzystanie z 3 usług UPC (telewizji, internetu i telefonu);
• personalizację – na podstawie programów oglądanych przez użytkownika Horizon zasugeruje treści, dobierając i stale aktualizując ofertę telewizyjną, odpowiadającą preferencjom użytkownika, co oznacza natychmiastowy dostęp do ulubionych gatunków filmowych, propozycji sportowych czy seriali
• nagrywanie nawet czterech programów równocześnie na dysku o pojemności 500 GB;
• zdalne nagrywanie poprzez aplikację Horizon Go;
• automatyczne nagrywanie kolejnych odcinków seriali;
• zatrzymanie oglądanego programu na żywo i wznowienie oglądania w dowolnym momencie
• aplikacje TV w tym dostęp do serwisów społecznościowych – np. Facebook czy YouTube;
• zoptymalizowany układ kanałów (w przypadku dublujących się kanałów SD i HD zostawiono tylko kanały HD)
• atrakcyjne, przejrzyste i intuicyjne menu (interfejs)
• działający w technologii radiowej pilot z klawiaturą QWERTY, ułatwiający m.in. korzystanie z i aplikacji internetowych na ekranie TV oraz wyszukiwanie programów
• możliwość dostępu do internetu poprzez bezprzewodową sieć WiFi w paśmie 5 GHz

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)