Gra Need For Speed do wzięcia za darmo!

Gra Need For Speed do wzięcia za darmo!
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

03.02.2016 14:40, aktual.: 03.02.2016 17:16

Od pewnego czasu EA mocno próbuje odbudować swój wizerunek znienawidzonego przez graczy wydawcy - rozdaje starsze gry w ramach akcji "Specjalny Prezent" czy oferuje program Origin Access.

Tym razem EA przyszykowało nie tylko darmową grę w ramach programu specjalny prezent, ale też duże obniżki na wszystkich platformach. Oprócz gratisowego NFS: Most Wanted, macie szansę zgarnąć np. Star Wars Battlefront za 99 zł (zamiast 199 zł), The Sims 4 za 71,60 zł (zamiast 179 zł), edycję specjalną FIFA 16 za 109 zł (zamiast 219 zł), edycję premium Battlefielda 4 za 59 zł (zamiast 149 zł) czy SimCity za 29,95 zł (zamiast 59,90 zł). Wszystkie gry objęte promocją znajdziecie pod TYM linkiem. Wyprzedaż obowiązuje także na konsolach PlayStation i Xbox, więc warto zerknąć do sklepów cyfrowych Sony i Microsoftu, jeśli macie braki w grach EA.

Zmiany wizerunkowe zapowiedział Peter O'Reilly, odpowiadający za marketing platformy Origin. Przyznał on w jednym wywiadzie, że ostatnie wpadki mogły sprawić, że sporo osób patrzy obecnie na „Elektroników”. złym okiem. Użytkownicy mieli za złe firmie mocno okrojone na komputery PC "Sims 4", fatalnie przygotowanego "Battlefielda" czy choćby kolosalne problemy zaraz po premierze SimCity.

Niedawno firma ogłosiła także, że zamiast obecności na najważniejszych targach gier - E3 - zorganizuje własne wydarzenia, skierowane do swoich graczy i skupionych na własnych produkcjach.

Źródło: WP.PL / Chip.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)