Google Pixel 3 i Pixel 3 XL. Pojawiła się data premiery

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL. Pojawiła się data premiery

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL. Pojawiła się data premiery
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.08.2018 12:46, aktualizacja: 08.08.2018 13:53

Dwa nowe smartfony giganta z Mountain View – Google Pixel 3 oraz Pixel 3 XL – już wkrótce zostaną pokazane całemu światu. Trzecią generację smartfonów Google czeka kilka istotnych zmian, i już wiemy, kiedy dokładnie odbędzie się ich premiera.

O Google Pixel 3 i Pixel 3 XL wiemy coraz więcej. Najpierw model XL zauważono w bazie Geekbench, gdzie też poznaliśmy niektóre aspekty specyfikacji technicznej. Właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, na przykład, o popularnym dziś wcięciu w ekranie, którego też nie zabrakło w modelu Pixel XL. Oprócz tego trzecia generacja telefonów Google’a będzie miała tylko 4 GB pamięci RAM – w przeciwieństwie do tego, czego oczekiwali użytkownicy.

Jednak w miarę upływu czasu powinny pojawić się inne informacje techniczne, które przekonają nas do zakupienia nowych modeli. Otóż Google zamierza zaprezentować swoje nowinki już jesienią, a dokładniej – 4 października. Taką datę wskazano na stronie Famebit. Zgodnie z komunikatem, Google szuka kanadyjskich twórców, którzy już posiadają smartfony produkcji Google’a lub chcą zacząć z nich korzystać.

289734384578558970
© Android Police

Ważne też jest, że dokładnie dwa lata temu – 4 października 2016 roku – zostały zaprezentowane smartfony pierwszej generacji.

Analizując wstępne ceny telefonów Pixel na polskim rynku, możemy nawet teraz powiedzieć, że Pixel 3 i Pixel 3 XL od początku sprzedaży nie będą tanie. Jednak z czasem ceny na nie spadają, zwłaszcza gdy dochodzi do debiutu kolejnych modeli. Na przykład, Google Pixel XL (z piewszej serii) obecnie kosztuje około 1500 złotych, ale Google Pixel 2 XL już jest znacznie droższy – ceny zaczynają się od 3000 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)