Niebieski Google Pixel - prawdziwy biały kruk

Niebieski Google Pixel - prawdziwy biały kruk06.10.2016 11:19
Niebieski Google Pixel - prawdziwy biały kruk
Źródło zdjęć: © Google.com

Polska nie ma szczęścia do Google’a - wszystkie zaprezentowane na ostatniej konferencji urządzenia, w tym flagowe telefony Pixel. Jednak to nie koniec złych wieści. Niebieski Pixel będzie urządzeniem bardzo rzadkim i praktycznie niedostępnym, nawet w USA.

Najnowsze smartfony produkowane przez Google'a - Pixel oraz Pixel XL już niebawem trafią na rynek. Na początek będą dostępne w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Australii. Cena podstawowego Pixela - modelu z 3. GB pamięci będzie wynosić 649 dolarów. Klienci będą mogli wybrać spośród trzech kolorów - srebrnego, czarnego i niebieskiego.

Właśnie, słowo "wybrać" jest tutaj kluczem. O ile dwa najbardziej oczywiste kolory - czarny i srebrny - będą dostępne w szerokiej ofercie we wszystkich wymienionych krajach, to z niebieskim Google Pixelem sprawa się nieco komplikuje, zwłaszcza dla chętnych z Polski.

Nie dość, że telefonów nad Wisłą w ogóle nie będzie można kupić w oficjalnej dystrybucji - wszystkie Google Pixele i Pixele XL, które zawitają do nas, będą pochodzić z prywatnego importu, to poważny problem będzie z kolorem niebieskim. Okazuje się bowiem, że ta wersja kolorystyczna będzie dostępna jedynie w USA. Na domiar złego, Google ogłosiło, że telefony w tym kolorze będą dostępne w bardzo ograniczonej liczbie.

Czyżby Google chciało zrobić z niebieskiego Pixela telefon kolekcjonerski?

_ LOP _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)