GG na pierwszym miejscu w Google Play

GG na pierwszym miejscu w Google Play
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.08.2012 11:55, aktual.: 09.08.2012 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wersja mobilna komunikatora GG na smartfony z systemem Android zajmuje najwyższe 1. miejsce w kategorii „Najlepsze Bezpłatne” w Google Play, internetowej platformie z aplikacjami.

GG wyprzedziło najpopularniejsze światowe marki takie, jak: Gmail, YouTube, Facebook, Dropbox, Skype czy Angry Birds. To duży sukces polskiej aplikacji, której częste, kolejne aktualizacje konsekwentnie odpowiadają na prośby i sugestie użytkowników.

W ostatnim czasie do wersji mobilnej GG na Androida dodano między innymi możliwość ustawienia ciemnego motywu i zestaw popularnych emotikonek.

Korzystanie z GG w komórce jest łatwe i wygodne –. oprócz możliwości przeprowadzania rozmów tekstowych, aplikacja pozwala także na dostęp do GGdysku (3GB wirtualnej przestrzeni), czy słuchanie ulubionej muzyki w platformie radiowej. Synchronizacja natomiast zapewnia dostęp do swojej aktualnej listy kontaktów w GG i archiwum rozmów, czy chociażby kontynuowanie w mobilnym GG rozmowy rozpoczętej wcześniej na komputerze stacjonarnym. Dzięki tym zmianom i ciągłemu rozwojowi GG cieszy się przychylnością użytkowników, co potwierdza pierwsza pozycja w rankingu i wiele pochlebnych komentarzy w sklepie Google Play.

Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, Windows Phone, Symbian, JavaME i BlackBerry.

Lada dzień liczba pobrań mobilnego GG tylko na Androida osiągnie okrągły milion. Najnowsza wersja GG oznaczona numerem 3.4.2 jest dostępna bezpłatnie w Google Play pod tym adresem.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Kup Galaxy S III i odzyskaj kasę za swój stary smartfon"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)