Gadżety do łóżka

Gadżety do łóżka

Gadżety do łóżka
Źródło zdjęć: © Lumie
27.09.2010 13:55, aktualizacja: 27.09.2010 16:17

Każdy prawdziwy fan gadżetów wykorzystuje je w każdym miejscu własnego domu. Dzisiaj postanowiliśmy skupić się na sypialni i wyszukaliśmy 10 technologicznych gadżetów, które uprzyjemnią pobyt w jednym z ulubionych pomieszczeń każdego leniucha

Prawdziwy fan gadżetów wykorzystuje je w każdym miejscu własnego domu. Dzisiaj postanowiliśmy skupić się na sypialni i wyszukaliśmy 10 technologicznych gadżetów, które uprzyjemnią pobyt w jednym z ulubionych pomieszczeń każdego leniucha.

Sypialnia nie koniecznie musi oznaczać posiadanie łóżka, szafki nocnej i prostej lampki. Dzięki zdobyczom techniki możemy sprawić, że to intymne pomieszczenie stanie się zarówno nowoczesne, jak i praktyczne.

Obraz
© (fot. Bang and Olufsen)

Zwykłą pościel możemy z powodzeniem zamienić na wykonaną ze światłowodów, które nadadzą sypialni koloru i nowoczesności. Leżąc pod taką kołdrą, wystarczy że przyłożymy głowę do poduszki odtwarzającej nasz ulubiony utwór, a natychmiast zaśniemy. Z samego rana obudzi nas symulowany wschód słońca, a osoby śpiące twardo jak niedźwiedź mogą skorzystać z latającego budzika, który, jak zapewnia producent, rozbudzi każdego śpiocha. Poznaj te i inne gadżety, przeglądając naszą galerię - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)