Trwa ładowanie...
d24q7c8

Gadżet na lato: wodoodporne etui na telefony

Na polski rynek trafiły właśnie dwa nowe modele wodoodpornych obudów do telefonów LifeProof. Etui przeznaczone są do nowych modeli iPhone'ów i Samsungów Galaxy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gadżet na lato: wodoodporne etui na telefony
(Materiały prasowe)
d24q7c8

Ochronne obudowy LifeProof spełniają wojskowe standardy dla ochrony przed wstrząsami, dzięki czemu możliwe jest korzystanie ze smartfonu nawet w najtrudniejszych warunkach. Zabezpieczają telefon także przed wodą, kurzem, śniegiem oraz lodem.

Jak informuje producent, ochronna obudowa LifeProof fre jest cieńsza, lżejsza i bardziej wytrzymała od poprzednich modeli. Wyposażona została w cienką folię, która dokładnie przylega do powierzchni wyświetlacza, chroniąc go przed zarysowaniami i wodą. Odpowiednio zaprojektowana obudowa zapewnia łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych oraz chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania, nie blokując jednocześnie dostępu do nich.

Dodatkowo, obudowa zabezpiecza głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku. Produkt dostępny jest w 1. wersjach kolorystycznych.

d24q7c8

Kolejna nowość na polskim rynku to ochronna obudowa z serii nüüd, która wyróżnia się na tle innych produktów tego typu całkowitym brakiem folii na wyświetlaczu. Dzięki temu użytkownik ma bezpośredni dostęp do ekranu dotykowego urządzenia, co pozwala na nieskrępowane korzystanie z jego funkcji. Jednocześnie brak folii nie wpływa na szczelność –. urządzenie działa prawidłowo pod wodą do głębokości 2 m. Do sprzedaży trafiły 4 wersje kolorystyczne.

Fre i nüüd wyprodukowane zostały z myślą o użytkownikach telefonów Apple iPhone 5/5. oraz Samsung Galaxy S4 oraz S5. Są objęte 12 miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowane ceny detaliczne:
LifeProof fre -329 zł
LifeProof nüüd- 379 zł

Futerały i etui do telefonów w atrakcyjnych cenach. Sprawdź!

d24q7c8

Podziel się opinią

Share
d24q7c8
d24q7c8
Więcej tematów