Gadu-Gadu wklejane na stronę

Gadu-Gadu wklejane na stronę

Gadu-Gadu wklejane na stronę
28.04.2009 15:30, aktualizacja: 28.04.2009 16:24

GG WIDGET to stworzona przez GG Network aplikacja, ułatwiająca masową komunikację między właścicielami serwisów internetowych a użytkownikami, odwiedzającymi serwisy. Usługa umożliwia rozmowę bez logowania się do komunikatora czy bez posiadania adresu e-mail.

Aby aktywować usługę i aby była ona dostępna dla odwiedzających, należy umieścić na swojej stronie internetowej kod usługi "GG Widget" . Komunikacja jest zatem dwustronna i odbywa się w czasie rzeczywistym.

_ "Tym samym kończy się etap Internetu "milczących odwiedzających" - dotychczas wydawcy stron bezwiednie przyglądali się odwiedzającym - teraz będą mogli w prosty sposób prowadzić pogawędki wykorzystując "GG Widget" dokładnie w chwili, gdy inni oglądają ich stronę www" _ - czytamy w informacji rozsyłanej przez GG Network, właściciela komunikatora Gadu-Gadu. Usługa jest bezpłatna.

Warto przypomnieć, że GG niezależnie od "GG Widget" udostępnia od dłuższego czasu możliwość nawiązania rozmowy przez komunikator z poziomu www (użytkownicy umieszczają na swoich stronach aktywne linki do numeru GG w postaci statusów dostępności). Użytkownicy mogą także od kilku lat korzystać z wersji tzw. "webowej", czyli komunikatora GG obsługiwanego przez przeglądarki internetowe.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)