Facebook w końcu wprowadzi edycję postów?

Facebook w końcu wprowadzi edycję postów?

Facebook w końcu wprowadzi edycję postów?
Źródło zdjęć: © Johannes Fuchs / CC
06.08.2012 11:20, aktualizacja: 06.08.2012 11:38

Nie wiadomo dlaczego tak podstawowa funkcja jak edycja własnego posta jest do tej pory poza zasięgiem użytkowników Facebooka. Nie tak dawno temu, jakby na pocieszenie, wprowadzono możliwość edycji komentarzy. Teraz jeden z product managerów Facebooka zasugerował, że edycja wiadomości pojawi się niebawem.

Vadim Lavrusik rozmawiając z dziennikarzami na temat edycji komentarzy stwierdził, że „można wywnioskować co będzie następne”. dodając, że „Facebook dostrzega rzeczy, które jego użytkownicy chcieliby móc zrobić i odpowiada tworząc funkcje, dzięki którym można zrobić to łatwiej”. Nie podał konkretnej daty, nie potwierdził też oficjalnie, że chodziło mu o edycję postów, ale chyba nie ma bardziej oczekiwanej funkcji niż ta.

Nie wiem dlaczego do tej pory nie wprowadzono jeszcze możliwości edytowania postów na Facebooku. Mam niczym nieuzasadnione wrażenie, że coś, co wydaje się być najbardziej podstawową funkcją, urasta w przypadku Facebooka do narzędzia wprowadzanego heroicznym wysiłkiem. Takie rozwiązanie problemu, który najpierw się stworzyło tylko po to, by bohatersko go rozwiązać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)