Trwa ładowanie...

"Dramat internautów". Celna kpina z awarii Facebooka

Awaria Facebooka, a co za tym idzie Messengera i Instagrama, szczególnie uderzyła w jedną grupę. Obecni na Open'er Festival mogą się nieźle wkurzyć. Powód jest jeden.
Share
Smutna kobieta z powodu awarii Facebooka
Smutna kobieta z powodu awarii FacebookaŹródło: Pixabay.com
d14rvml

Kłopoty Facebooka sprawiły, że obrazki się nie wyświetlają. Nie tylko podczas przeglądania tablicy, bo zdjęć nie zobaczymy również korzystając z Messengera. Ale na tym nie koniec problemów. Na Instagramie nie wyświetlają się ani nowe posty, ani relacje.

Całą sytuację zabawnie skomentował na Facebooku profil Make Life Harder.

Layer 1

Instagram od 2 godzin nie działa. Nie można wrzucać stories, ni publikować zdjęć. Połączmy się w bólu z tymi wszystkimi, którzy od kwietnia wybierali stylówę na Openera, a teraz nie mogą się pochwalić. Oby taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła…

Make Life Harder

Z problemów śmieją też czytelnicy profilu. "Dobrze, że nie pojechałyśmy! Po co tyle pieniędzy wydawać jak nikt się o tym nie dowie" - pisze jedna z fanek. "To niby skąd wiadomo, że jest Opener, skoro nie działa instagram?" - zastanawia się inna.

d14rvml

Ciekawe, ile osób w związku z awarią przypomniało sobie o innych serwisach społecznościowych, na których mają dawno nieużywane konta. Nieszczęście innych to w końcu dobra wiadomość dla drugich. Kiedy swego czasu Facebook miał problemy, przez co wielu użytkowników nie mogło się zalogować, komunikator Telegram zyskał dzięki temu 3 mln nowych użytkowników. Kto wie, może właśnie w siedzibie m.in. Twittera strzelają korki od szampana?

d14rvml

Podziel się opinią

Share
d14rvml
d14rvml
Więcej tematów