EVEREST Ultimate Edition - komputerowe źródło informacji

EVEREST Ultimate Edition - komputerowe źródło informacji

EVEREST Ultimate Edition - komputerowe źródło informacji
25.07.2007 16:00, aktualizacja: 26.07.2007 09:17

Właśnie pojawiła się najnowsza wersja bardzo rozbudowanej aplikacji, ułatwiającej dostęp do danych na temat komputera osobistego. Aby uzyskać potrzebne informacje wystarczy tylko kilka ruchów myszką.

W EVEREST Ultimate Edition informacje podzielone są na piętnaście zakładek: komputer, płyta główna, system operacyjny, serwer, ekran, multimedia, magazyn, sieć, DirectX, sprzęt, programy, zabezpieczenia, konfiguracja, baza danych i testy. Każda z nich dzieli na bardziej szczegółowe sekcje, w których można znaleźć dokładniejsze informacje. W przypadku płyty głównej będą to dane o procesorze, chipsecie, pamięci, BIOSie, SPD, ACPI, itd. Łącznie prezentowane dane zajmują ponad sto stron tekstu, co jest absolutnym rekordem jeśli chodzi o tego typu aplikacje.

Narzędzie dostępne jest w polskiej wersji językowej. Wersja Ultimate jest edycją płatną, jednak demo działa przez 30 dni bez ograniczeń.

Pobierz najnowszą wersję programu EVEREST Ultimate Edition - http://www.idg.pl/ftp/pc_15141/everest.ultimate.edition.2007.beta.4.00.1076.beta.html

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)