Era promuje doładowania z abonamentu

Era promuje doładowania z abonamentu

Era promuje doładowania z abonamentu
16.05.2008 23:11

Era przygotowała promocyjną ofertę doładowań kont prepaid z telefonów sieci Era. Od 19. maja każdy użytkownik TakTaka i Heyah oraz abonent oferty Era Mix, którego konto zostanie doładowane z rachunku telefonu abonamentowego w sieci Era kwotą 25 zł, otrzyma każdorazowo dodatkowy promocyjny pakiet minut wymiennych na SMS-y.

Wartość pakietu promocyjnego:
• dla TakTaka, TakTak Fon, Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix to 10 minut (do wykorzystania w sieci Era i na stacjonarne) wymiennych na 40 SMS-ów do sieci Era,
• dla Heyah to 10 minut wymiennych na 600 SMS-ów do Heyah.

Aby uruchomić usługę _ Doładuj z Abonamentu _ wystarczy wysłać SMS-a o treści _ AKTYWACJA _ na bezpłatny numer 8050 albo zadzwonić pod numer 602900 (połączenie z serwisem automatycznym jest bezpłatne). Po otrzymaniu SMS-a potwierdzającego wgranie aplikacji DOLADUJ należy włączyć i wyłączyć aparat. Korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpieczne i pozwala na pełną kontrolę: przed finalnym zatwierdzeniem operacji można poprawić wprowadzone dane lub zrezygnować z doładowania. Usługa _ Doładowanie z abonamentu _ pozwala uzupełnić konto TakTak lub Heyah kwotami 10 zł lub 25 zł wprost ze swojego telefonu abonamentowego - koszt doładowania zostanie doliczony do rachunku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)