e‑commerceStandard - konferencja już za 2 tygodnie!

19.09.2007 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konfrontacja szefów dwóch najważniejszych księgarni sprzedających w sieci - Merlin.pl i Empik.com, wystąpienie dyrektora generalnego PayPal na Europę Środkowo-Wschodnią, porady specjalistów z największych firm działających na rynku handlu internetowego w Polsce m.in. Allegro, eBay, AllPay, eCard. To wszystko już za dwa tygodnie na konferencji "e-commerceStandard. Sposoby na sukces w handlu internetowym", której organizatorami są Internet Standard i Gazeta.pl.

Tomasz Cisek, dyrektor Empik.com, będzie mówił o handlu w sieci z perspektywy clicks&bricks, czyli sklepu tradycyjnego, który wchodzi ze sprzedażą w internet. Zaraz po nim wystąpi Krzysztof Jerzyk, wiceprezes Merlin.pl, który opowie z kolei jak przedstawia się perspektywa z punktu widzenia firmy clicks&bricks, czyli sklepu internetowego, który wychodzi ze sprzedażą poza sieć.

A to zaledwie dwie z 25 prezentacji, które odbędą się w ramach dwudniowej konferencji. Wśród nich m.in. wystąpienie dyrektora PayPal na Europę Środkowo-Wschodnią - Christophera Coonena, dyrektora operacji eCards S.A. - Sebastiana Ramatowskiego, wiceprezesa Gemius S.A. - Marcina Pery, specjalistów ds. e-commerce największych polskich portali, platform aukcyjnych, firm zajmujących się płatnościami online.

Polski rynek e-commerce ma się coraz lepiej, według szacunków IAB Polska, obroty z tytułu handlu online wyniosły w 2006 r. 5 mld złotych, a przynajmniej raz z zakupami w sieci zetknęło się już 2/3 polskich intarnutów.

Konferencja ecommerceStandard - http://www.internetstandard.pl/konferencje/ecommerce2007/ jest szansą na całościowy przegląd sytuacji na rynku. Wystąpienia zostały podzielone na sześć bloków tematycznych: krajobraz rynku e-commerce w Polsce, modele biznesowe dla e-commerce, sposoby na pozyskiwanie i utrzymywanie klientów w sieci, certyfikacja i prawo, ulepszanie e sklepu - polityka cenowa oraz przegląd case studies.

Konferencja "e-commerceStandard. Sposoby na sukces w handlu internetowym" odbędzie się 3 i 4 października w Warszawie. Zapraszamy! Więcej informacji na stronie: http://www.internetstandard.pl/konferencje/ecommerce2007/

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)