Dzień bez samochodu 2019. Lime rozdaje kody za darmo

Strona głównaDzień bez samochodu 2019. Lime rozdaje kody za darmo
22.09.2019 13:46
Dzień bez samochodu 2019. Lime rozdaje kody za darmo
Źródło zdjęć: © WP.PL | Bolesław Breczko

Dzień bez samochodu w tym roku w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu ma dodatkową atrakcję. Przedsiębiorstwo Lime, wypożyczające hulajnogi, oferuje kody na darmowe przejazdy. Można go wykorzystać jednorazowo, a dostępny jest przez cały dzień.

Dzień bez samochodu to międzynarodowa kampania, namawiająca kierowców do pozostawienia swojego auta w domu i skorzystania z komunikacji miejskiej, lub ekologicznych środków transportu. Ten dzień przypada zawsze na obchodzony od 16 września Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Ma także dwie inne nazwy: Światowy Dzień bez Samochodu oraz Europejski Dzień bez Samochodu.

Dzień bez samochodu - Lime i kody za darmo

Lime rozdaje kody za darmo na przejazd na kwotę 10 zł. Co zrobić, aby 22 września za darmo przejechać się hulajnogą elektryczną? Wystarczy w aplikacji Lime przejść do sekcji "Portfel" a następnie "Dodaj kod promocyjny". Zostaniemy poproszeni o wpisanie odpowiedniego kodu. Tutaj wpisujemy "ZOSTAWKLUCZYKI", a następnie możemy cieszyć się darmową jazdą na kwotę 10 zł.

Należy jednak pamiętać, że promocja będzie dostępna jedynie 22 września. Wpisanie kodu dzisiaj i próba jazdy następnego dnia nie będzie już objęta darmowym kodem.

Lime - kody za darmo

Jeśli nigdy nie korzystaliście z Lime, pamiętajcie także o kodach powitalnych. W zależności od miasta są to: ETZTWARSZAWA, ETZTPOZNAN oraz ETZTWROCLAW. Każdy z nich również pozwoli wam na jazdę za równowartość 10 zł. Jednak trzeba go wykorzystać przed wpisaniem kodu przygotowanego na Dzień bez samochodu.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)