Dzień bez samochodu 2019. Lime rozdaje kody za darmo

Dzień bez samochodu 2019. Lime rozdaje kody za darmo
Źródło zdjęć: © WP.PL | Bolesław Breczko
Arkadiusz Stando

22.09.2019 13:46, aktual.: 22.09.2019 14:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień bez samochodu w tym roku w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu ma dodatkową atrakcję. Przedsiębiorstwo Lime, wypożyczające hulajnogi, oferuje kody na darmowe przejazdy. Można go wykorzystać jednorazowo, a dostępny jest przez cały dzień.

Dzień bez samochodu to międzynarodowa kampania, namawiająca kierowców do pozostawienia swojego auta w domu i skorzystania z komunikacji miejskiej, lub ekologicznych środków transportu. Ten dzień przypada zawsze na obchodzony od 16 września Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Ma także dwie inne nazwy: Światowy Dzień bez Samochodu oraz Europejski Dzień bez Samochodu.

Dzień bez samochodu - Lime i kody za darmo

Lime rozdaje kody za darmo na przejazd na kwotę 10 zł. Co zrobić, aby 22 września za darmo przejechać się hulajnogą elektryczną? Wystarczy w aplikacji Lime przejść do sekcji "Portfel" a następnie "Dodaj kod promocyjny". Zostaniemy poproszeni o wpisanie odpowiedniego kodu. Tutaj wpisujemy "ZOSTAWKLUCZYKI", a następnie możemy cieszyć się darmową jazdą na kwotę 10 zł.

Należy jednak pamiętać, że promocja będzie dostępna jedynie 22 września. Wpisanie kodu dzisiaj i próba jazdy następnego dnia nie będzie już objęta darmowym kodem.

Lime - kody za darmo

Jeśli nigdy nie korzystaliście z Lime, pamiętajcie także o kodach powitalnych. W zależności od miasta są to: ETZTWARSZAWA, ETZTPOZNAN oraz ETZTWROCLAW. Każdy z nich również pozwoli wam na jazdę za równowartość 10 zł. Jednak trzeba go wykorzystać przed wpisaniem kodu przygotowanego na Dzień bez samochodu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)