Dwa bezprzewodowe soundbary od Samsunga

Dwa bezprzewodowe soundbary od Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.05.2013 11:34, aktual.: 14.05.2013 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung wprowadza do Polski dwa 2.1 kanałowe soundbary HW-F750 i HW-F751. Oba modele wyposażone są w przedwzmacniacze z lampami próżniowymi.

Samsung HW-F75. i HW-F751 o mocy całkowitej 310W dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi wyposażonemu w lampy próżniowe, generują dźwięk poszerzony o dodatkową oktawę. Ponadto, lampy próżniowe w czasie pracy emitują ciepłą, łagodną poświatę.

Wygodę obsługi ma zapewnić funkcja SoundShare, która pozwala bezprzewodowo połączyć listwę głośnikową z telewizorem za pomocą technologii Bluetooth, która umożliwia też bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z smartfonów czy tabletów. Soundbary Samsunga to także systemy z oddzielnym, bezprzewodowym aktywnym subwooferem.

Urządzenia wyposażone zostały w technologię Samsung Crystal Amplifier Pro, która dba o czystość dźwięku, Vertical Surround, a sam dźwięk może być emitowany jako dźwięk 3. Sound Plus. Dostępna w urządzeniach Funkcja Smart Volume odpowiada za inteligentną regulację głośności, poprzez technologię równoważenia dźwięku. Na tej podstawie dostosowują poziom głośności w czasie rzeczywistym. Smart Volume utrzymuje też równowagę dźwiękową pomiędzy poszczególnymi scenami. To, w brew pozorom, może czasem jednak odbierać filmom efektów, które wymyślili ich twórcy. Oba soundbary obsługują standardy Dolby Digital i DTS oraz mają system automatycznej kalibracji dźwięku (ASC).

Cena: 3000 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także