Trwa ładowanie...
ycipk-356olb

Darmowe gry na Steamie i Epic Games Store. Zobacz weekendowe promocje

Tylko przez weekend na Steamie możemy grać za darmo w "Tom Clancy's Rainbow Six Siege" oraz skorzystać w atrakcyjnej weekendowej akcji promocyjnej. Dodatkowo na Epic Games Store możemy za darmo dodać do swojego konta kolejną grę, która zostanie przypisana nam na stałe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Clancy's Rainbow Six Siege za darmo na Steam do końca weekendu!
Tom Clancy's Rainbow Six Siege za darmo na Steam do końca weekendu! (Materiały prasowe)
ycipk-356olb

Tylko do końca weekendy możemy zagrać za darmo na Steamie w "Tom Clancy's Rainbow Six Siege". Dodatkowo w tym czasie, jeśli zdecydujemy się na zakup tytułu to oszczędzimy nawet do 60%. Od niedawna możemy równiż za darmo grać w "Quake II RTX", również za pośrednictwem platformy Steam.

Z kolei na Epic Games Store możemy za darmo dodać do naszego konta grę "Kingdom: New Lands". Gra dostępna będzie bezpłatnie do 13 czerwca. Od przyszłego czwartku na platformie będziemy mogli zyskać kolejny darmowy tytuł: "Enter The Gungeon". Warto regularnie odwiedzać Epic Games Store, ponieważ co tydzień pojawiają się tam darmowe gry do zgarnięcia na stałe.

"Kingdom: New Lands" za darmo na Epic Games Store Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-356olb

Przypominamy również, że od niedawna wszyscy, którzy kupili "Diablo" na platformie GOG mogą bezpłatnie dodać do swojego konta dodatek "Hellfire".

Weekendowe promocje na gry

Na Steamie przez weekend możemy kupić taniej gry wydawcy Klei, a wśród nich takie propozycje jak: "Don't Starve", "Mark of the Ninja: Remastered", "Darkest Dungeon" czy "Invisible, Inc.". Rabaty sięgają 75% i większość tytułów można kupić poniżej 10 zł. Trwa również promocja na inne tytuły, np. "Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition" można kupić za 97 zł, zaś "Stellaris" za 35 zł.

"Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition" można kupić za 97 zł Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-356olb

Na GOG.com również trwają letnie promocje, a wraz z ogłoszeniem "Baldur's Gate 3" na platformie rozpoczęto wyprzedaż gier na licencji Dungeons&Dragon, dzięki czemu możemy uzupełnić swoją kolekcję płacąc do 85% mniej za wybrane tytuły. Warto również pamiętać o trwającej Epic Mega Sale na Epic Game Store.

10 najlepszych gier RPG/Action RPG na PC

Warto też zwrócić uwagę na super promocję na PlayStation Store - za roczny abonament PS Plus zapłacimy 168 zł. Z kolei na Originie możemy kupić teraz grę "The Sims4" oraz wybrane dodatki do 60% taniej, a na Uply trwa wyprzedaż duża wyprzedaż wszystkich gier, w której promocje sięgają aż 90%! Akcja promocyjna trwa do rozpoczęcia się targów E3, czyli przez trzy najbliższe dni. A jeżeli nie zabraknie wam czasu w weekend na spacer po sklepach, to w Media Expert znajdziemy bardzo dobre przeceny na niektóre tytuły na konsole. "Far Cry: New Dawn" kupimy na konsole za 65 zł, zaś "The Division 2 Gold Edition" za 119 zł.

ycipk-356olb

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-356olb

ycipk-356olb
ycipk-356olb