Czytnik e‑booków Prestigio PER3562B

Czytnik e-booków Prestigio PER3562B
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.10.2011 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prestigio przedstawiło swój nowy czytnik e-booków PER3562B. Urządzenie jest kompatybilne z systemem Adobe Digital Editions, umożliwiającym odczyt plików tekstowych zabezpieczonych prawami autorskimi.

Urządzenie wyposażono w czytelny 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x60. pikseli, a jego waga to 300 gramów. Najważniejsza właściwość e-readera to kompatybilność z oprogramowaniem Adobe Digital Editions, które pozwala na odczytanie wszystkich formatów plików chronionych prawami autorskimi. Wystarczy jednorazowa, bezpłatna rejestracja, aby w legalny sposób dezaktywować system ochrony plików Adobe DRM. Poza tym czytnik posiada wbudowany odtwarzacz muzyczny obsługujący format mp3, a także możliwość pracy z grafikami zapisanymi w JPEG, PNG, BMP, TIFF oraz GIF.

Prestigio PER3562. posiada wbudowaną pamięć o pojemności 2GB, a także możliwość zainstalowania zewnętrznej karty pamięci o pojemności do 32GB. Opcjonalnie czytnik można doposażyć w funkcje Wi-Fi lub dodatkowe głośniki, natomiast każdy zestaw zaopatrzony jest w słuchawki. Łączność z urządzeniami peryferyjnymi następuje przy pomocy złącza Mini USB 2.0 High Speed. Czytnik PER3562B dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej lub białej.

Cena: 799 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)