Czy to Facebook Phone UI?

Czy to Facebook Phone UI?

Czy to Facebook Phone UI?
Źródło zdjęć: © Giznet.pl
04.04.2013 16:15

Choć to jeszcze nic pewnego – coraz więcej wskazuje na to, że Facebook pokaże dziś światu nowy, autorski interfejs użytkownika „Home” dla smartfonów z Androidem, który objawi się na ekranie bliżej nam nieznanej, mid-range’owej słuchawki HTC. Portal 9to5Google twierdzi, że dotarł do pierwszych zdjęć prasowych ukazujących prawdziwy wygląd nowiutkiego UI.

Najogólniej rzecz ujmując –. interfejs Facebooka wydaje się na pierwszy rzut oka bardzo oszczędny w wyrazie i nie obfituje w zbyt wiele rozpraszających detali czy wodotrysków. Trudno jednak uznać to w jego wypadku za wadę, czasem to właśnie nadmierne komplikacje okazują się największymi wadami wielu przekombinowanych nakładek dręczących mało wydajne urządzenia z Androidem. Prostota bywa zbawienna i tak, zdaje się, jest i w tym wypadku.

Nawet szeroko zapowiadana, ścisła interakcja z Facebookiem nie rzuca się przesadnie w oczy –. wszystkie przyciski odpowiadające za przesyłanie informacji do najpopularniejszego serwisu społecznościowego świata rozmieszczono na górnych belkach menu i ekranu domowego smartfona, gdzie raczej nie grozi im masa bezmyślnych, przypadkowych wciśnięć.

I ćhoć nadal nie mam zielonego pojęcia po co komu smartfon powiązany ściśle z jego własnym Facebookiem, przyznaję –. wszystko wskazuje na to, że będzie on wyglądać naprawdę nieźle.

Polecamy w serwisie Giznet.pl: Apple zaczyna produkcję nowego iPhone'a

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)