Cztery nowe obudowy Thermaltake

Cztery nowe obudowy Thermaltake
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.07.2012 11:05, aktual.: 23.07.2012 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polskim rynku pojawiły się cztery nowe obudowy Thermaltake. Wspólną cechą urządzeń jest umieszczony z przodu port USB 3.0, ciekawa stylistyka i funkcjonalność.

Pierwsze dwie obudowy - Commander MS-II oraz Commander MS-III - wykonane zostały ze stalowej blachy SECC. W zestawie znajduje się jeden wentylator wyprowadzony na tylną ścianę, podświetlany na kolor niebieski, jednak istnieje możliwość zamontowania dodatkowo czterech wentylatorów o wymiarach 12. x 120 x 25 mm – frontowego, bocznego oraz dwóch w górnej części. Obieg powietrza usprawniają otwory osłonięte metalową siatką, a dzięki sporej szerokości obudowy, możliwy jest montaż radiatora CPU o wysokości nawet 17 cm.

Obie konstrukcje pozwalają na instalację płyt głównych w formacie ATX oraz mATX z maksymalnie siedmioma slotami rozszerzeń. Zasilacz montowany jest na spodzie obudowy, co usprawnia przepływ powietrza i pozwala także na lepsze uporządkowanie kabli. Commander MS-II posiada w sumie 1. różnego rodzaju zatok – cztery zewnętrzne oraz sześć wewnętrznych. W przypadku Commandera MS-III otrzymujemy dodatkowo jedną zatokę 5,25'' wiecej, wyprowadzoną na panel przedni.

Kolejne dwie obudowy to ARMOR REVO i ARMOR REVO Snow Edition. Oba urządzenia wykonane zostały ze stalowej blachy SECC i udostępniają miejsce na zamontowania maksymalnie sześciu wentylatorów. ARMOR REVO oraz ARMOR REVO Snow Edition umożliwiają instalację trzech kart graficznych o długości do 3. cm. Dzięki wentylacji wymuszanej przez wyższe stopki oraz wentylatory zamontowane w obudowie obie konstrukcje nadają się do tworzenia wydajnych i przy tym chłodnych konfiguracji multi-GPU. Unikalną cechą obudów z serii ARMOR REVO jest efekt pulsującego podświetlenia nazwany Breath Lighting.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Z zewnątrz uzyskujemy dostęp do czterech zatok 5,25”. oraz jednej 3,5”. Wewnątrz obudowy znajdziemy dodatkowo sześć 3,5” i jedną 2,5”. ARMOR REVO oraz ARMOR REVO Snow Edition pozwalają na instalację płyty głównej ATX oraz mATX z maksymalnie ośmioma slotami rozszerzeń. Wymiary ARMOR REVO i ARMOR REVO Snow Edition to 586 x 254 x 552 mm przy wadze wynoszącej 11,5 kg, dzięki czemu konstrukcje nie wpadają w drgania. Z myślą o graczach udostępniono też specjalny uchwyt służący do zawieszenia słuchawek. Obie konstrukcje posiadają także specjalny system zarządzania okablowaniem.

Cechą wspólna wszystkich produktów jest wyposażenie ich w komplet wyjść na frontowym panelu - USB 2.0. USB 3.0 oraz wyjście i wejście audio. W przypadku serii ARMOR REVO dodatkowo do dyspozycji jest stacja dokująca dla dysków twardych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)