Cowon D3 - player z Androidem

Cowon D3 - player z Androidem

Cowon D3 - player z Androidem
12.01.2011 12:52, aktualizacja: 12.01.2011 13:04

Cowon D3 to najnowszy model multimedialnego odtwarzacza, który wkrótce trafi do sprzedaży w Polsce. Urządzenie wyróżnia system operacyjny Android w wersji 2.1 oraz dość duży ekran AMOLED.

to najnowszy model multimedialnego odtwarzacza, który wkrótce trafi do sprzedaży w Polsce. Urządzenie wyróżnia system operacyjny Android w wersji 2.1 oraz dość duży ekran AMOLED.

Cowon D3 rozpoczyna nową serie urządzeń producenta o nazwie Plenue opartej na Androidzie i systemie plików NTFS. Dzięki systemowi Google otrzymujemy dodatkową funkcjonalność jaką oferuje platforma Android, a na którą Cowon przygotował własną nakładkę. Urządzenie ma wbudowany moduł Wi-FI (standard b/g), i wyposażono je w duży ekran AMOLED 3,7”. o rozdzielczości 800x480 pikseli.

Obraz
© (fot. Cowon)

Cowon D3 umożliwia obok odtwarzania muzyki, czy przeglądania internetu, odtwarzanie plików wideo szerokiej gamie formatów dostępnych na rynku (np. WMV, MPG, AVI, MKV, 3GP), włącznie z plikami zawierającymi napisy np. w formatach SUB czy SRT. Sygnał wideo można przesłać na urządzenia zewnętrzne poprzez złącza TV Out Composite lub HDMI. Jedną z ciekawych zalet urządzenia jest dość wysoka moc wyjściowa sięgająca 58mW (po 29mW na kanał). Dodatkowo na wyposażeniu znajdziemy moduł Bluetooth, radio FM, głośniczki, mikrofon czy slot na karty microSD. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy ma według producenta umożliwić odtwarzanie muzyki do 6. godzin, a plików wideo do 10 godzin.

Produkt powinien trafić do sprzedaży w lutym. Dostępny będzie w czarnym oraz purpurowym kolorze w cenach 8GB –. 1399zl, 16GB – 1499zl, 32GB – 1699zl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)