Comodo Dragon Internet Browser - bezpieczna przeglądarka

Comodo Dragon Internet Browser - bezpieczna przeglądarka

Comodo Dragon Internet Browser - bezpieczna przeglądarka
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
15.06.2012 12:57, aktualizacja: 15.06.2012 13:33

Internet staje się coraz popularniejszym medium komunikacji na świecie. Aby z niego korzystać, niezbędna jest przeglądarka internetowa.

Comodo przygotowało przeglądarkę internetową, która ma zagwarantować użytkownikom internetu maksymalne bezpieczeństwo. Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka bazująca na popularnym Google Chrome. Jest szybka, stabilna i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz skuteczną ochronę prywatności.

Comodo Dragon Internet Browser wykorzystuje silnik renderujący Webkit. Umożliwia przeglądanie stron internetowych w kartach, gdzie zawieszenie jednej nie powoduje zawieszenia się całego programu. Prywatność zapewnia tryb incognito, w którym przeglądanie stron internetowych nie pozostawia żadnego śladu na komputerze. Warto wspomnieć, iż przeglądarka Comodo została wzbogacona o funkcję sprawdzania poprawności domen, weryfikację certyfikatów bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia chroniące przed kradzieżą danych.

Przeglądarkę internetową Comodo Dragon Internet Browser można pobrać z naszego katalogu programów, klikając na przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)