CES 2015: Samsung zapowiada nowe, tanie Galaxy

CES 2015: Samsung zapowiada nowe, tanie Galaxy

CES 2015: Samsung zapowiada nowe, tanie Galaxy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.01.2015 13:35, aktualizacja: 21.06.2016 10:49

Samsung zapowiedziała premierę dwóch nowych smartfonów - Galaxy E7 i Galaxy E. Zadebiutują one w Indiach i uzupełnią linię budżetowych telefonów firmy. Jak podaje producent, Galaxy E7 i Galaxy E5 stworzono z myślą o młodszych użytkownikach korzystających z mediów społecznościowych.

Smartfony E7 i E5, stworzone z myślą o współczesnych użytkownikach, wyposażone są w ekrany High Definition Super Amoled, przedni aparat o rozdzielczości 5 megapikseli oraz energooszczędny tryb Ultra Power Saving. Wszystko zamknięto w jednobryłowej obudowie, pozwalającej obsługiwać smartfon jedną ręką. Model E5 będzie dostępny w kolorach białym, czarnym i brązowym, natomiast model E7 w białym, czarnym i niebieskim. Oba pozwalają na używanie dwóch kart sim.

Wspomniany przedni aparat o wysokiej rozdzielczości ucieszyć ma miłośników autoportretów. Galaxy E5 i Galaxy E7 oferują nowe funkcje, takie jak autoportret szerokokątny, możliwość wykonywania autoportretów gestem dłoni lub poleceniem głosowym oraz możliwość poprawienia wyglądu twarzy, które umożliwiają wykonywanie wysokiej jakości zdjęć w prosty sposób. Funkcja Wide Selfie dostępna w aparacie umieszczonym z przodu pozwala użytkownikom na wykonywanie autoportretów pod kątem nawet 120 stopni.

Modele Galaxy E5 i E7 mają być również atrakcyjne jako przedmioty. Ich grubość to jedynie 7,3 mm. Obudowa ma wąską ramkę i zaprojektowana jest tak, by telefon mógł być używany jedną dłonią.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)