Bose Companion 20: nowy system głośników multimedialnych

Bose Companion 20: nowy system głośników multimedialnych

Bose Companion 20: nowy system głośników multimedialnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.09.2011 16:17, aktualizacja: 22.09.2011 09:24

Firma Bose wprowadziła na rynek system komputerowych głośników multimedialnych Companion 20. Teraz użytkownicy mogą cieszyć się realistycznym, naturalnym dźwiękiem, niezależnie od tego czy siedzą przy klawiaturze komputera czy z dala od niej, w innej części pokoju, i to bez potrzeby zastosowania osobnego subwoofera.

Companion 2. wyposażony jest w nowy głośnik oraz port akustyczny, gwarantujący odtwarzanie muzyki w całym zakresie częstotliwości. Dzięki stworzonym przez firmę Bose patentom układów elektronicznych i wzmocnieniu poziomu głośności, użytkownicy doświadczą głębokich i niskich tonów właściwych jedynie dla większych zestawów głośników, z zestawu o wymiarach zaledwie 8,9 cm (szerokość) 11,1cm (głębokości) i 21,9 cm wysokości.

Nowym systemem głośników Companion 2. steruje się przy pomocy okrągłą podstawki, umożliwiającej użytkownikom dostęp do regulacji głośności oraz wyciszanie dźwięku po naciśnięciu jednego przycisku. System wyposażony jest w gniazdo słuchawkowe oraz wejście dla dodatkowego źródła dźwięku takiego jak iPhone, iPod oraz inne urządzenia przenośne.
Dodatkowo firma Bose wprowadziła na rynek odświeżone modele słuchawek QuietComfort 1. z technologią Acoustic Noise Cancelling oraz słuchawki wokółuszne AE2i. Nowe konstrukcje wyposażone zostały w przewodowego pilota sterowania oraz mikrofon do obsługi produktów firmy Apple.
System głośników multimedialnych Companion 20 firmy Bose dostępny jest w kolorze srebrnym w rekomendowanej cenie detalicznej 999 PLN, słuchawki Bose AE2i w cenie detalicznej 699 PLN, natomiast słuchawki QuietComfort15 Acoustic Noise Cancelling - w cenie 1399 PLN.Produkty są dostępne we sklepach firmy Bose, u autoryzowanych dystrybutorów firmy oraz na stronie www.bose.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)