Bose Companion 20: nowy system głośników multimedialnych

Bose Companion 20: nowy system głośników multimedialnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.09.2011 16:17, aktual.: 22.09.2011 09:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Bose wprowadziła na rynek system komputerowych głośników multimedialnych Companion 20. Teraz użytkownicy mogą cieszyć się realistycznym, naturalnym dźwiękiem, niezależnie od tego czy siedzą przy klawiaturze komputera czy z dala od niej, w innej części pokoju, i to bez potrzeby zastosowania osobnego subwoofera.

Companion 2. wyposażony jest w nowy głośnik oraz port akustyczny, gwarantujący odtwarzanie muzyki w całym zakresie częstotliwości. Dzięki stworzonym przez firmę Bose patentom układów elektronicznych i wzmocnieniu poziomu głośności, użytkownicy doświadczą głębokich i niskich tonów właściwych jedynie dla większych zestawów głośników, z zestawu o wymiarach zaledwie 8,9 cm (szerokość) 11,1cm (głębokości) i 21,9 cm wysokości.

Nowym systemem głośników Companion 2. steruje się przy pomocy okrągłą podstawki, umożliwiającej użytkownikom dostęp do regulacji głośności oraz wyciszanie dźwięku po naciśnięciu jednego przycisku. System wyposażony jest w gniazdo słuchawkowe oraz wejście dla dodatkowego źródła dźwięku takiego jak iPhone, iPod oraz inne urządzenia przenośne.
Dodatkowo firma Bose wprowadziła na rynek odświeżone modele słuchawek QuietComfort 1. z technologią Acoustic Noise Cancelling oraz słuchawki wokółuszne AE2i. Nowe konstrukcje wyposażone zostały w przewodowego pilota sterowania oraz mikrofon do obsługi produktów firmy Apple.
System głośników multimedialnych Companion 20 firmy Bose dostępny jest w kolorze srebrnym w rekomendowanej cenie detalicznej 999 PLN, słuchawki Bose AE2i w cenie detalicznej 699 PLN, natomiast słuchawki QuietComfort15 Acoustic Noise Cancelling - w cenie 1399 PLN.Produkty są dostępne we sklepach firmy Bose, u autoryzowanych dystrybutorów firmy oraz na stronie www.bose.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)